تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.
باحکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛

حمید بهداروندی دبیرپانزدهمین جشنواره ملی شعردرکوچه آفتاب شد

حمید بهداروندی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره ملی در کوچه آفتاب یادمان زنده یاد دکتر قیصر امین پور شد.

کد خبر: ۱۳۶۷۸۶
۲۰:۲۴ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

حمید بهداروندی دبیرپانزدهمین جشنواره ملی شعردرکوچه آفتاب شد

به گزارش دیدارنیوز - سرویس خوزستان: برای ششمین سال متوالی با حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا کلاه کج مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان؛ حمید بهداروندی رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان گتوند به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب منصوب شد.
 این جشنواره،همه ساله ۸ آبان همزمان با سالروز ارتحال شاعر شعر انقلاب و دفاع مقدس دکتر قیصر امین پور با حضور شعرای شهرستانی ،استانی و ملی در شهرستان گتوند زادگاه این شاعر فرزانه برگزار می گردد.

 در حکم بهداروندی چنین آمده است: 

 جناب آقای حمید بهداروندی
نظربه تعهد و تجارب ارزشی جنابعالی در عرصه فعالیتهای فرهنگی به موجب این ابلاغ شما را به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب یادمان زنده یاد دکتر قیصر امین پور منصوب می نمایم امیداست با استعانت از پروردگار متعال در مسیر شکوفایی و غنای فرهنگ این سرزمین موفق و سربلند باشید.

 گفتنی است: فراخوان این رویداد ملی چندی پیش در سطح کل کشور جهت شرکت علاقه مندان انتشار یافته است و پس از بررسی و انتخاب آثار راه ارسال شده به دبیرخانه توسط داوران ،برگزیدگان در روز ۸ آبان ۱۴۰۱ برای شعرخوانی به شهرستان گتوند دعوت خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی