تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.
فخرالسادات محتشمی‌پور پس از دیدار با محسنی اژه‌ای:

وکلای تاجزاده در حال مطالعه و طی کردن روند قانونی پرونده هستند

فخرالسادات محتشمی‌پور همسر سید مصطفی تاجزاده پس از ملاقات با رییس قوه قضاییه به دیدارنیوز گفت: موارد غیر قانونی و خطراتی که سلامت همسرم را تهدید می‌کند را گوشزد کردم.

کد خبر: ۱۳۶۷۶۷
۱۶:۲۵ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

وکلا در حال مطالعه و طی روند قانونی پرونده هستند

 

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: فخرالسادات محتشمی‌پور امروز یکشنبه با غلامحسین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه دیدار کرد و بعد از آن در توییتی نوشت: هم اکنون از دفتر آقای محسنی اژه‌ای برمی‌گردم. ملاقات انجام شد. موارد غیرقانونی اعمال شده را یادآوری کردم و با ابراز نگرانی شدید از وضعیت سلامتی همسرم ادای تکلیف کردم انشاالله نتیجه بخش باشد.

با خانم محتشمی‌پور تماس گرفتیم؛ وی ضمن تایید دیدارش با محسنی اژه‌ای به دیدارنیوز گفت: چند بار درخواست گفت‌وگوی حضوری با رییس قوه قضاییه را داشتم و اینکه به هر روی این کار انجام شد را به فال نیک می‌گیرم.

وی در این باره که در دفتر آقای محسنی اژه‌ای  چه مسائلی  مطرح  شد و چه گذشت، اظهار کرد: همینقدر بیان می‌کنم که بدهیات، مشکلات و خطرات ادامه بازداشت همسرم را تکرار کردم و نسبت به این دیدار خوشبینانه نگاه می‌کنم.

همسر سید مصطفی تاجزاده درباره پرونده و روند قانونی هم گفت: وکلا در حال پی‌گیری و انجام روند قانونی کار خود هستند و امیدوارم هر چه زودتر این ماجرا ختم به خیر شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی