تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

واکنش مرندی به سخنرانی ترامپ در جمع هوادارانش

مشاور تیم مذاکره کننده هسته‌ای با انتقاد از سیاست‌های رژیم آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: رژیم شما بخش اعظمی از جهان را به خون کشیده است.

کد خبر: ۱۳۶۷۵۷
۱۴:۵۲ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

واکنش مرندی به سخنرانی ترامپ در جمع هوادارانش

دیدارنیوز ـ محمد مرندی مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا در جمع هوادارانش واکنش نشان داد.

مرندی در پیام خود توئیتی را بازنشر داده است که در آن نوشته شده: ترامپ از شی جین‌پینگ رئیس جمهور چین به خاطر اینکه با مشت آهنین بر مردم خود حکومت می‌کند، تمجید کرده است. به نظر یک نوع احساسات نیمه فاشیستی است.

مرندی در این پیام در واکنش به این رویکرد ترامپ نوشت: رژیم شما بخش اعظمی از جهان را با مشت آهنین به خون کشیده است. به نظر خیلی بیشتر از یک احساسات نیمه فاشیستی است.

مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران روز گذشته نیز در پیامی توئیتری علت حقیقی نفرت مردم بسیاری از کشور‌های دنیا از آمریکا را غارت اموال و سرمایه‌های این کشور‌ها توسط آمریکا و متحدانش توصیف کرد.

مرندی در توئیت خود عکسی که در آن نوشته شده "چرا مردم از آمریکا متنفر هستند؟ " منتشرکرده و نوشته بود: آمریکا و متحدانش نفت و گندم سوریه را می‌دزدند، آن‌ها هفت میلیارد دلار از افغانستان ربودند، آن‌ها دارایی‌ها و طلای ونزوئلا را به غارت بردند، آن‌ها تقریبا تمامی نفت لیبی را در بانک‌های خود کنترل می‌کنند، آن‌ها دسترسی عراق به درآمد‌های نفتی را محدود می‌کنند، نیرو‌های دریایی آن‌ها کشتی‌ها و محموله‌هایشان رامی‌دزندند، آن‌ها آفریقا را غارت می‌کنند و ...

منبع: ایسنا
برچسب ها: ترامپ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی