تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

مطهری: با ژست انقلابی می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم، ملت خودمان تحقیر شدند!

علی مطهری، نماینده سابق مجلس با انتقاد از نحوه مذاکره جمهوری اسلامی ایران با آمریکا، آن را مایه تمسخر خاص و عام دانست و گفت: ما پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهیم، اتحادیه به آمریکا می‌دهد، آمریکا پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهد و اتحادیه به ایران می‌دهد و همین‌طور، همه به‌خاطر یک ژست انقلابی که ما می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم درحالی‌که ملت ما زیر فشار‌های معیشتی درحال تحقیر شدن است.

کد خبر: ۱۳۶۷۴۹
۱۳:۱۶ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۱

مطهری: با ژست انقلابی می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم، ملت خودمان تحقیر شدند!

دیدارنیوز: نایب رئیس مجلس دهم نوشت: به‌جای آنکه مستقیماً مذاکره کنیم و کار را در چند جلسه تمام کنیم، ما پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهیم، اتحادیه به آمریکا می‌دهد.

علی مطهری، نایب رئیس مجلس دهم نوشت: «نحوه مذاکره ما با آمریکا مایه مسخره خاص‌وعام شده‌است. به‌جای آنکه مستقیماً مذاکره کنیم و کار را در چند جلسه تمام کنیم، ما پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهیم، اتحادیه به آمریکا می‌دهد، آمریکا پاسخ خود را به اتحادیه اروپا می‌دهد و اتحادیه به ایران می‌دهد و همین‌طور، همه به‌خاطر یک ژست انقلابی که ما می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم درحالی‌که ملت ما زیر فشار‌های معیشتی درحال تحقیر شدن است.»

او در ادامه اشاره کرد: «نباید کاتولیک‌تر از پاپ باشیم. پیغمبر اکرم قبل‌از فتح مکه با ابوسفیان بزرگ‌ترین دشمن اسلام مذاکره کرد و جان و مال مردم را حفظ نمود.»

مطهری: با ژست انقلابی می‌خواهیم آمریکا را تحقیر کنیم، ملت خودمان تحقیر شدند!

به گزارش دیدارنیوز، برخی مقامات سیاسی کشورمان در حالی شب و روز به بهانه بحران انرژی (که ناشی از تجاوز روسیه به اوکراین است)، از فرا رسیدن زمستان برای اروپا و غرب خبر می‌دهند که ظاهرا از زمستان‌های سرد و وحشتناک چند دهه اخیر در کشورمان و وضعیت بد و افتضاح اقتصادی، مشکلات شدید اخیر بین مالکان و مستاجران که منجر به حاشیه‌نشینی شده و قیمت‌های شدید اقلام خوراکی، افزایش شدید قیمت خودرو و مسکن و .. خبر ندارند و فقط به فکر مشکلات غرب هستند!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی