تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

هماهنگی سران قوا برای تدوین لایحه برنامه هفتم توسعه

در نشست مشترک امروز (شنبه) سران قوا به میزبانی مجلس مواردی همچون هماهنگی سه قوه برای تنظیم لایحه برنامه هفتم و برنامه ریزی برای تسریع در اصلاح قانون تاسیس سازمان اموال تملیکی مطرح شد.

کد خبر: ۱۳۶۷۱۲
۲۱:۱۹ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

هماهنگی قوای سه گانه برای تدوین لایحه برنامه هفتم توسعه

دیدارنیوز: عصر امروز نشست مشترک سران قوای مجریه، مقننه و قضاییه به میزبانی مجلس شورای اسلامی با حضور حجت السلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف و حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین اژه‌ای برگزار شد.

در این نشست بررسی راهکار‌های هماهنگی سه قوه برای تنظیم لایحه برنامه هفتم توسعه کشور مطرح شد به نحوی که این لایحه مبتنی بر سیاست‌های کلان تدوین شده و با مسئله محوری بتواند مشکلات و آسیب‌های اساسی کشور را رفع کند.

همچنین مقرر شد با همکاری سه قوه در اصلاح قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش املاک تملیکی تسریع شود.

مشکلات ملوانان و واردات کالا‌های ته‌لنجی و کولبری نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و تاکید شد که برای رفع این مشکلات با همکاری سه قوه راهکار‌های عملیاتی تنظیم شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی