تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

جابجایی زائران اربعین با ۵۷۸ پرواز انجام می‌شود

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا امروز شنبه (۱۲ شهریور) ۵۷۸ پرواز برای جابجایی زائران اربعین حسینی از ۱۳ فرودگاه تحت مالکیت این شرکت در نظر گرفته شده است.

کد خبر: ۱۳۶۶۷۸
۱۴:۴۳ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

جابجایی زائران اربعین با ۵۷۸ پرواز انجام می‌شود

دیدارنیوز ـ غلامرضا رستمیان اظهار کرد: فرودگاه‌های کشور برای اعزام زائران اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین امسال آمادگی دارند.

وی ادامه داد: تا این لحظه برای پرواز‌های اربعین که از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ شهریور انجام خواهد شد، ۵۷۸ پرواز در نظر گرفته شده است که تعداد ۲۸۹ پرواز عملیات رفت و ۲۸۹ پرواز برای برگشت مجوز گرفته‌اند.

رستمیان خاطرنشان کرد: برای شهر‌های تبریز، ساری، کرمانشاه، رشت، گرگان، یزد، اصفهان، لامرد، لار، کرمان، شیراز، مشهد و مهرآباد تهران مجوز صادر شده است و مجوز پروازی برای چند شهر دیگر در روز‌های آینده افزوده خواهد شد.

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به اینکه تعداد زائران اربعین نسبت حجاج بیت‌الله الحرام بیشتر است گفت: در عملیات حج فقط شرکت هواپیمایی «هما» انتقال حجاج را برعهده داشت؛ اما در عملیات اربعین ایرلاین‌های مختلفی که مجوز پرواز داشته باشند به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد.

در عملیات اربعین امسال ۹ فرودگاه بین‌المللی و ۲۹ فرودگاه دارای مرز هوایی قابلیت اعزام زائران به عتبات عالیات را دارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی