تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

جابجایی زائران اربعین با ۵۷۸ پرواز انجام می‌شود

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا امروز شنبه (۱۲ شهریور) ۵۷۸ پرواز برای جابجایی زائران اربعین حسینی از ۱۳ فرودگاه تحت مالکیت این شرکت در نظر گرفته شده است.

کد خبر: ۱۳۶۶۷۸
۱۴:۴۳ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

جابجایی زائران اربعین با ۵۷۸ پرواز انجام می‌شود

دیدارنیوز ـ غلامرضا رستمیان اظهار کرد: فرودگاه‌های کشور برای اعزام زائران اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین امسال آمادگی دارند.

وی ادامه داد: تا این لحظه برای پرواز‌های اربعین که از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ شهریور انجام خواهد شد، ۵۷۸ پرواز در نظر گرفته شده است که تعداد ۲۸۹ پرواز عملیات رفت و ۲۸۹ پرواز برای برگشت مجوز گرفته‌اند.

رستمیان خاطرنشان کرد: برای شهر‌های تبریز، ساری، کرمانشاه، رشت، گرگان، یزد، اصفهان، لامرد، لار، کرمان، شیراز، مشهد و مهرآباد تهران مجوز صادر شده است و مجوز پروازی برای چند شهر دیگر در روز‌های آینده افزوده خواهد شد.

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به اینکه تعداد زائران اربعین نسبت حجاج بیت‌الله الحرام بیشتر است گفت: در عملیات حج فقط شرکت هواپیمایی «هما» انتقال حجاج را برعهده داشت؛ اما در عملیات اربعین ایرلاین‌های مختلفی که مجوز پرواز داشته باشند به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد.

در عملیات اربعین امسال ۹ فرودگاه بین‌المللی و ۲۹ فرودگاه دارای مرز هوایی قابلیت اعزام زائران به عتبات عالیات را دارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی