تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...

آیت الله رئیسی مشکلات منطقه محروم احمدفداله دزفول را بررسی کرد

رئیس جمهور صبح جمعه با حضور در منطقه فداله عمران بخش شهیون دزفول مشکلات این منطقه محروم در شمال استان خوزستان را بررسی کرد.

کد خبر: ۱۳۶۶۲۳
۱۲:۴۷ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۱

سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور صبح امروز پس از ورود به دزفول با بالگرد از فرودگاه این شهرستان عازم منطقه محروم احمد فداله در بخش شهیون شد.

منطقه فداله عمران در میان رشته‌کوه‌های زاگرس در بخش شهیون دزفول واقع شده که اهالی آن عشایر بختیاری و سادات هستند؛ روستا‌های این منطقه از کمبود امکانات رنج می‌برند.

عشایر بختیاری در منطقه فداله عمران ضمن استقبال از رییس جمهور، مشکلات خود را نظیر جاده، اشتغال، مسکن، بهداشت و درمان، فضای آموزشی و تامین علوفه دامی با رییس دولت سیزدهم مطرح کردند.

سید حاجی حسینی احمدفداله یکی از اعضای شورای احمد فداله مهمترین مشکل این منطقه را جاده دسترسی عنوان کرد و خواستار رسیدگی رئیس جمهور به این مشکل شد.

وی افزود: شغل اغلب مردم منطقه دامداری است و تنها درآمد اهالی از این طریق تامین می‌شود در نتیجه یکی دیگر از مشکلات ما تامین علوفه دامی است.

آیت الله رئیسی نیز با حضور در جمع عشایر منطقه قول داد به مسائل و مشکلات این منطقه به ویژه جاده رسیدگی کند.

وی افزود: اعتباری برای رفع مشکل جاده احمد فداله تخصیص خواهد یافت.

استاندار خوزستان و نماینده دزفول نیز رئیس جمهور را در سفر به منطقه محروم احمد فداله همراهی کردند.

مردم منطقه احمد فداله پس از اطلاع از حضور رئیس جمهور در این منطقه در نقاط مختلف نظیر دره کاید و امامزاده احمد فداله مستقر شدند تا با آیت الله رئیسی دیدار کنند.

رئیس جمهور پس از دیدار با عشایر منطقه فداله عمران، به صورت هوایی از سایر نقاط این منطقه بازدید کرد و سپس با بالگرد عازم محل افتتاح طرح آبرسانی غدیر شد.  

به گزارش ایرنا طرح بزرگ آبرسانی غدیر امروز جمعه با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می‌رسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی