تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

آیت الله رئیسی مشکلات منطقه محروم احمدفداله دزفول را بررسی کرد

رئیس جمهور صبح جمعه با حضور در منطقه فداله عمران بخش شهیون دزفول مشکلات این منطقه محروم در شمال استان خوزستان را بررسی کرد.

کد خبر: ۱۳۶۶۲۳
۱۲:۴۷ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۱

سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور صبح امروز پس از ورود به دزفول با بالگرد از فرودگاه این شهرستان عازم منطقه محروم احمد فداله در بخش شهیون شد.

منطقه فداله عمران در میان رشته‌کوه‌های زاگرس در بخش شهیون دزفول واقع شده که اهالی آن عشایر بختیاری و سادات هستند؛ روستا‌های این منطقه از کمبود امکانات رنج می‌برند.

عشایر بختیاری در منطقه فداله عمران ضمن استقبال از رییس جمهور، مشکلات خود را نظیر جاده، اشتغال، مسکن، بهداشت و درمان، فضای آموزشی و تامین علوفه دامی با رییس دولت سیزدهم مطرح کردند.

سید حاجی حسینی احمدفداله یکی از اعضای شورای احمد فداله مهمترین مشکل این منطقه را جاده دسترسی عنوان کرد و خواستار رسیدگی رئیس جمهور به این مشکل شد.

وی افزود: شغل اغلب مردم منطقه دامداری است و تنها درآمد اهالی از این طریق تامین می‌شود در نتیجه یکی دیگر از مشکلات ما تامین علوفه دامی است.

آیت الله رئیسی نیز با حضور در جمع عشایر منطقه قول داد به مسائل و مشکلات این منطقه به ویژه جاده رسیدگی کند.

وی افزود: اعتباری برای رفع مشکل جاده احمد فداله تخصیص خواهد یافت.

استاندار خوزستان و نماینده دزفول نیز رئیس جمهور را در سفر به منطقه محروم احمد فداله همراهی کردند.

مردم منطقه احمد فداله پس از اطلاع از حضور رئیس جمهور در این منطقه در نقاط مختلف نظیر دره کاید و امامزاده احمد فداله مستقر شدند تا با آیت الله رئیسی دیدار کنند.

رئیس جمهور پس از دیدار با عشایر منطقه فداله عمران، به صورت هوایی از سایر نقاط این منطقه بازدید کرد و سپس با بالگرد عازم محل افتتاح طرح آبرسانی غدیر شد.  

به گزارش ایرنا طرح بزرگ آبرسانی غدیر امروز جمعه با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می‌رسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی