تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

هشدار هواشناسی؛ احتمال وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌ها

سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد برای ۴ استان از احتمال وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌ها، آسیب به محصولات کشاورزی، افزایش مصرف حامل‌های انرزی و گرمازدگی خبر داد.

کد خبر: ۱۳۶۶۱۰
۰۹:۴۶ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۱

هشدار هواشناسی؛ احتمال وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌ها

دیدارنیوز: بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی طی ۳ روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید گاهی گردوخاک و در برخی مناطق استان‌های ایلام، کرمانشاه و خوزستان گاهی گردوخاک رقیق پیش‌بینی می‌شود. در سایر مناطق کشور تا روز یکشنبه پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت.

از روز دوشنبه تا اواخر هفته با نفوذ جریانات خنک شمالی کاهش محسوس دما، وزش باد و بارش باران همراه بار رعدوبرق در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل روی می‌دهد. دریای خزر نیز در این مدت مواج خواهد بود.

توصیف سامانه: حاکمیت باد‌های گرم جنوبی

نوع مخاطره: افزایش محسوس دما (به‌طور میانگین ۴ تا ۷ درجه سانتیگراد)
منطقه اثر:

جمعه ۱۴۰۱/۰۶/۱۱: اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان.

شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۲: اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان.

اثر مخاطره: افزایش مصرف در حامل‌های انرژی، احتمال گرمازدگی، احتمال آسیب به صنعت کشاورزی، احتمال خسارت به سازه‌های موقت و افزایش پتانسیل آتش سوزی در عرصه جنگل‌ها و مراتع

توصیه: مدیریت در مصرف حامل‌های انرژی و مصرف بهینه، پرهیز از حضور در فضای باز بویژه در ساعات گرم روز و اطمینان از خاموش بودن آتش هنگام ترک جنگل.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی