تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
به منظور افتتاح طرح آبرسانی غدیر

«رئیسی» وارد دزفول شد

سید ابراهیم رئیسی، صبح روز جمعه به منظور افتتاح طرح آبرسانی غدیر که با هدف تامین آب ۲۶ شهر و ۱۰۰۰ روستای استان خوزستان در دولت سیزدهم اجرایی شده است و موجب تامین آب شرب ۵۲ درصد جمعیت این استان می‌شود وارد دزفول شد.

کد خبر: ۱۳۶۶۰۷
۰۸:۵۲ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۱

«رئیسی» وارد دزفول شد

دیدارنیوز: رئیس جمهور به منظور افتتاح طرح آبرسانی غدیر که با هدف تامین آب ۲۶ شهر و ۱۰۰۰ روستای استان خوزستان در دولت سیزدهم اجرایی شده است، وارد دزفول شد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح روز جمعه به منظور افتتاح طرح آبرسانی غدیر که با هدف تامین آب ۲۶ شهر و ۱۰۰۰ روستای استان خوزستان در دولت سیزدهم اجرایی شده است و موجب تامین آب شرب ۵۲ درصد جمعیت این استان می‌شود وارد دزفول شد.

اجرای این طرح مهم در سال ۱۳۸۷ آغاز شده بود، اما تا سال گذشته کمتر از ۵۰درصد پیشرفت داشت که در نخستین سفر استانی رئیس جمهور در اولین روز‌های آغاز بکار دولت مردمی، با تاکید دکتر رئیسی مبنی بر اینکه مردم استان خوزستان در کمترین زمان ممکن از نعمت آب با کیفیت بهره‌مند شوند، با تامین اعتبارات لازم، در دستور کار قرار گرفت و به همت مهندسان و کارگران ایرانی عملیاتی شد.

این پروژه عظیم آب شرب قریب به ۴.۷ میلیون نفر از جمعیت استان خوزستان را تامین خواهد کرد.

از دستاورد‌های مهم این پروژه عظیم گسترش عدالت در اقصی نقاط استان خوزستان، پایداری اجتماعی و توسعه زیرساختی کشور خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی