تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
مدیر شعب بانک مسکن خوزستان :

مسکن موتور محرکه اقتصاد است

مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان گفت : یکی از اولویت‌های اصلی و شعار مهم دولت، همین نهضت ملی مسکن است

کد خبر: ۱۳۶۶۰۱
۱۷:۱۰ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۱

مسکن موتور محرکه اقتصاد است

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: شعب بانک مسکن استان خوزستان گفت : یکی از اولویت‌های اصلی و شعار مهم دولت، همین نهضت ملی مسکن است .
به گزارش خبرنگار نبض شهر ، یاور عسکری در اخرین روز از نمایشگاه هفته دولت که در نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد : در زمینه مسکن مهر استان برای بیش از ۱۲۰ هزار واحد مسکونی، تأمین مالی داشته ایم‌.

عسکری ، مبلغ تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن برای شهر اهواز را ۴۰۰ میلیون تومان و برای سایر شهرهای استان ۳۰۰میلیون تومان اعلام کرد.

وی افزود: اولویت با کسانی است سرپرست خانوار باشند و قبلاً از تسهیلات یارانه ای استفاده نکرده و سابقه دریافت تسهیلات مسکن و اراضی دولتی را نداشته باشند ‌

این مقام مسئول، با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۳۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب مشارکت خرید و قرض الحسنه پرداخت شده است اظهار کرد : طی ۵ ماهه اول امسال در زمینه تسهیلات بانک مسکن کشور که قالب خرید و ساخت مسکن است، بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد ریال پرداختی طی پنج‌ماهه اول سال جاری داشتیم که ۵۰ درصد آن برای طرح نهضت ملی مسکن بود.

وی‌ افزود : برای نهضت ملی مسکن تاکنون ۱۲ هزار و‌۹۵۳ واحد مسکونی به بانک مسکن معرفی شدند که از این مجموعه ،عقد قرار داد برای ۶ هزار واحد با مبلغ قریب ۱۶ هزار میلیارد ریال بوده است.

*مسکن موتور محرکه اقتصاد است*

مدیر شعب بانک مسکن خوزستان در ادامه این نشست اظهار کرد : تسهیلات مسکن منجر به تولید یک واحد مسکونی می‌شود و حدود ۱۲۰ بخش بزرگ اقتصادی متصل به بخش مسکن هستند و می‌توان گفت بخش مسکن به عنوان موتور متحرکی اقتصادی یاد کرد.

عسکری تعداد شعب فعال بانک مسکن خوزستان را ۶۴ شعبه اعلام کرد و گفت : استاندارد پرداخت تسهیلات باید ۸۰ درصد باشد و‌ ما منابع را از دیگر استان ها جذب و‌ در خوزستان هزینه کردیم و این نسبت در بانک مسکن خوزستان ۱۶۴درصد است .

این مقام مسیول خاطر نشان کرد : در نهضت ملی مسکن برای خوزستان طی چهار سال باید تمام این تسهیلات را برای حدود ۲۴۰ هزار واحد مسکن انجام دهیم از این رو مردم می‌خواهیم در صورتی که صاحب زمین هستند در قالب خود مالک و یا تعاونی‌های مسکن از این تسهیلات استفاده کنند.

وی‌افزود : طرح نهضت ملی مسکن ۲۰ ساله برای تسهیلات تنفس پرداخت و اقساط آن لحاظ شده است ‌

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی