تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

توضیح پلیس قم درباره ضرب و شتم دو روحانی

سرهنگ کلاگر، رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قم درباره خبر ضرب و شتم دو روحانی گفت: یکی از روحانیون با طرفین درگیری همسایه و دارای اختلافات محله‌ای بوده و علت درگیری هیچ ارتباطی با جایگاه روحانیت نداشته است.

کد خبر: ۱۳۶۵۷۴
۱۸:۳۲ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۱

توضیح پلیس قم درباره ضرب و شتم دو روحانی

دیدارنیوز: رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قم درباره ضرب و شتم دو روحانی در قم توضیحاتی ارائه کرد.

به نقل از فرماندهی انتظامی استان قم، سرهنگ کلاگر در خصوص انتشار خبر ضرب و شتم دو روحانی در فضای مجازی گفت: یکی از روحانیون با طرفین درگیری همسایه و دارای اختلافات محله‌ای بوده و علت درگیری هیچ ارتباطی با جایگاه روحانیت نداشته است.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قم با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و اقدامات اولیه را برای تشکیل پرونده انجام دادند، افزود: به محض تکمیل پرونده و صدور دستور قضایی مبنی بر جلب یا دستگیری متهمان نتیجه به اطلاع همشهریان خواهد رسید.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی