تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

حمایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از صنعت کرمان

رئیس هیأت مدیره و رئیس اداره کل پشتیبانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به همراه مدیر شعب بانک در استان از بخش‌های مختلف کارخانه فاستونی آسیا کرمان بازدید و با مدیر این کارخانه گفت‌وگو کردند.

کد خبر: ۱۳۶۵۵۸
۱۷:۲۵ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۱

حمایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از صنعت کرمان

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره به همراه «مجید خسروی» رئیس اداره کل پشتیبانی و «حسین خزاعی» مدیر شعب استان کرمان و «فریدون فعالی» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از بخش‌های مختلف کارخانه فاستونی آسیا در کرمان بازدید و با دکتر «نیاکان» مدیر این کارخانه به گفت‌و‌گو نشستند.کارخانه فاستونی آسیا یکی از مشتریان حقوقی شعبه آزادی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کرمان است. این کارخانه تولیدکننده انواع نخ و پارچه بوده و از سال ۱۳۶۲ مشغول فعالیت است.
این کارخانه در حال حاضر با ظرفیت ۲ میلیون متر مربع انواع پارچه فاستونی و شبه فاستونی و تولید ۵۰۰ تن انواع نخ، با سالن‌های مجهز و واحدهای آزمایشگاهی، کنترل کیفیت و طراحی، بزرگترین کارخانه نساجی در جنوب شرق کشور به مشار می‌رود.
نیاکان ضمن تشکر از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اظهار داشت که تداوم فعالیت کارخانه فاستونی آسیا بدون حمایت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران امکان‌پذیر نبود و در خصوص همکاری هرچه بیشتر با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ابراز امیدواری کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی