تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
چرا وزارت ورزش و سجادی ساکت نشسته و هیچ اقدامی نمی‌کنند؟

حمله هاشمی‌طبا به «تاج»؛ برخلاف گفته «رئیسی» بانی وضع موجود برگشت!

انتخاب دوباره مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، انتقادهای تندی را علیه او به راه انداخته است؛ مدیری که پس از قرارداد فاجعه‌بار مارک ویلموتس مدتی از فوتبال دور بود اما دوباره برگشت تا بهت و حیرت برای اهالی این ورزش برجای بماند. هاشمی‌طبا، رییس پیشین سازمان تربیت بدنی با انتقاد شدید از تاج و بازگشت او به فدراسیون گفت: برخلاف این که آقای رییسی می‌گوید: «مسببان وضع موجود و بانیان وضع کنونی نباید بر سر کار‌ها بیایند» در عرصه فوتبال این اتفاق افتاد. مسبب ضرر ۵ میلیون دلاری و خسارتی که بی‌جهت به کشور ما تحمیل شد، بر سر کار آمده، انتخاب‌های او ما را به باخت و حذف رسانده و حالا گردن کلفتی هم می‌کند.

کد خبر: ۱۳۶۵۰۹
۲۱:۰۹ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

حمله هاشمی‌طبا به «تاج»؛ برخلاف گفته «رئیسی» بانی وضع موجود برگشت!

دیدارنیوز: رییس پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: ارتباطات خاص مهدی تاج منجر به تایید صلاحیت وی علی رغم این همه تخلف و مخالفت شد.

مهدی تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال که صبح امروز برگزار شد، توانست با کسب آرای کافی به ریاست این فداراسیون برسد. انتخابی پر حاشیه که واکنش‌های زیادی را نیز در پی داشته است.

سیدمصطفی هاشمی طبا، رییس سازمان تربیت بدنی در دولت اصلاحات در این‌باره گفت: این انتخاب تاسف بار است، ایشان نباید حتی تایید صلاحیت می‌شد، اما حالا ریاست فدراسیون هم به وی رسید.

وی ادامه دامه داد: نمی‌دانم کار این مملکت به کجا رسیده که فردی که برخلاف همه قوانین و معیار‌ها مربی خارجی به کشور آورده و ضرر زیادی را به ملت تحمیل کرده، دوباره در صدر مدیریت قرار می‌گیرد.

هاشمی طبا همچنین خاطرنشان کرد: بر اساس قانون، قرارداد‌های ما باید در ایران، مطابق قوانین ایران منعقد شود ایشان رفته بلژیک و قراردادی را که معلوم نیست بر چه اساسی و با این ارقام غیر متعارف و نجومی، امضا کرده و مدعی است هیچ نکته حقوقی در آن نیست.

وی ادامه داد: اگر نکته حقوقی در آن پرونده نبود که ما را محکوم نمی‌کردند، این قرارداد در دسترس مردم نبود که ببینند چه محتوایی داشته، تمام این تخلفات را انجام دادند و وقتی از جیب بیت المال جریمه شدند گفتند «هر کسی شکایت دارد برود شکایت کند». در مورد پیشینه ایشان، بحث سوءمدیریت، مثل روز روشن است.

هاشمی طبا با انتقاد از سپردن ریاست فدراسیون فوتبال به تاج گفت: برخلاف این که آقای رییسی می‌گوید: مسببان وضع موجود و بانیان وضع کنونی نباید بر سر کار‌ها بیایند در عرصه فوتبال این اتفاق افتاد.

رییس پیشین فدراسیون فوتبال همچنین گفت: مسبب ضرر ۵ میلیون دلاری و خسارتی که بی جهت به کشور ما تحمیل شد، بر سر کار آمده، انتخاب‌های او ما را به باخت و حذف رسانده و حالا گردن کلفتی هم می‌کند.

هاشمی طبا با انتقاد از بی توجهی به هشدار‌های نهاد‌های نظارتی مثل مجلس درباره تایید صلاحیت تاج گفت: تصور می‌کنم آقای تاج روابط خاصی با برخی افراد دارد که جرات کرد کاندیدا‌ها شود و متاسفانه افراد رسیدگی کننده ایشان را تایید صلاحیت نیز کردند و بدتر از همه و صدافسوس که ریاست نیز به ایشان رسید.

وی تاکید کرد: چرا وزارت ورزش و آقای سجادی ساکت نشسته و هیچ اقدامی نمی‌کند، امروز اگر جلوی این وضع گرفته نشود، از فردا هر کسی که مسبب وضع خراب است، به خودش اجازه می‌دهد به عرصه کار بازگردد و از همه هم طلبکار باشد.

معاون رییس جمهور در دولت اصلاحات همچنین خاطر نشان کرد: این انتخاب مایه تاسف است، مسئولیت کسانی که به هر دلیلی به تاج رای دادند بر گردن شان باقی می‌ماند.

منبع: جمهوریت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی