تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
دومین استعفا پس از انتخابات فدراسیون فوتبال

تاج آمد، شمسایی رفت

پس از بازگشت مهدی تاج به فدراسیون فوتبال ایران برای ریاست دو ساله در این فدراسیون جنجالی و پرحاشیه، وحید شمسایی که در انتخابات به میرشاد ماجدی رای داده بود از هدایت تیم ملی فوتسال کناره‌گیری کرد.

کد خبر: ۱۳۶۴۶۸
۱۳:۰۸ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

تاج آمد، شمسایی رفت

دیدارنیوز: پس از برگزاری انتخابات فدراسیون، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال از سمت خود استعفا داد.

پس از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، مهدی تاج توانست صندلی ریاست را از آن خود کند و یک بار دیگر این سمت را به دست بیاورد. پس از انتخاب تاج، حسن کامرانی فر نخستین فردی بود که استعفای خود از دبیرکلی فدراسیون را تحویل رئیس جدید داد و حالا نیز سرمربی تیم ملی فوتسال دومین فرد جدا شده از بدنه فدراسیون است.

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال پس از برگزاری انتخابات فدراسیون به صورت رسمی اعلام کرد که از پست خود کناره گیری کرده و استعفای خود را به رئیس فدراسیون تقدیم خواهد کرد.

شمسایی در گفتگوی کوتاهی درباره استعفای خود گفت: همیشه سرباز وطن هستم، هر دو زانویم را دادم، عاشق کشورم هستم، بازهم این افتخار یک روز نصیب ما خواهد شد، شک نکنید.

او ادامه داد: احساس کردم شاید اتفاقاتی که در گذشته برای رشته ام رخ داده، را نتوانستم هضم کنم. من به آقایان تاج، نبی و قنبرزاده احترام می‌گذارم. اما من نمی‌خواهم کار کنم.

وی در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره اینکه اگر مهدی تاج از او بخواهد به حضور در تیم ملی فوتسال ادامه دهد، چه تصمیمی می‌گیرد، گفت: من اصلا نمی‌خواهم کار کنم.

شمسایی در پاسخ به سوال دوباره مجری مبنی بر اینکه به تیم ملی برنخواهد گشت، گفت: نه دیگر!

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان درخصوص اینکه به چه کسی رأی داده است، گفت: صادقانه بگویم؟ میرشاد ماجدی.

این در حالی است که تیم ملی فوتسال ایران در گروه C جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ با تیم‌های اندونزی، چین تایپه و لبنان همگروه شده است.

شمسایی چندی پیش اعلام کرده بود با قدرت در جام ملت‌های آسیا حضور خواهیم داشت و مهم نیست در چه گروه و یا با چه تیمی بازی داریم مهم نام ایران و بالا بردن پرچم کشورم است. ولی او اکنون استعفای خود را از سمت هدایت تیم ملی فوتسال اعلام کرده است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی