تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

آمریکا: روسیه در استفاده از پهپادهای ایرانی با مشکلات فنی روبرو است

مقامات آمریکایی می‌گویند روسیه برای استفاده از پهپاد‌های ایرانی در جنگ اوکراین با «مشکلات فنی» روبرو شده است. به گفته مسئولان آمریکایی آموزش ماموران روسی در ایران برای فراگیری استفاده از این پهپاد‌ها همچنان ادامه دارد.

کد خبر: ۱۳۶۴۶۶
۱۳:۰۱ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

آمریکا: روسیه در استفاده از پهپادهای ایرانی با مشکلات فنی روبرو است

دیدارنیوز: این گروه از مسئولان دولت جو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده که نخواستند نامشان فاش شود اشاره‌ای به جزئیات «کاستی‌های متعدد» پهپاد‌های ایرانی نکردند. با این حال به گفته آن‌ها تحویل چند فروند پهپاد «مهاجر-۶» و پهپاد‌های «شاهد» به روسیه احتمالا بخشی از برنامه مسکو برای استفاده از صد‌ها پهپاد ساخت ایران است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس پیش از این گزارش داده بود که روسیه صد‌ها پهپاد را که امکان استفاده از آن‌ها در جنگ با اوکراین وجود دارد از ایران تحویل گرفته است.

به گفته مسئولان آمریکایی آموزش ماموران روسی در ایران برای فراگیری استفاده از این پهپاد‌ها همچنان ادامه دارد. روسیه می‌تواند از این پهپاد‌ها برای حملات هوا به زمین، جنگ الکترونیکی و هدف‌گیری در جریان تهاجم نظامی به اوکراین استفاده کند.

واشنگتن ماه گذشته تصاویری ماهواره‌ای منتشر کرد که به گفته مسئولان آمریکایی از بازدید مقامات روسیه از پایگاهی هوایی در کاشان حکایت داشت.

مقامات آمریکایی بر این باور هستند که یک فروند هواپیمای روسی تجهیزات پهپادی را طی چند روز از پایگاهی هوایی در ایران به روسیه منتقل کرده است.

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران پیش از این با تائید همکاری‌های دفاعی تهران با مسکو گفته بود که کشورش به هیچ کدام از طرف‌های درگیر در اوکراین کمک نخواهد کرد، زیرا از نظر ایران این جنگ باید پایان یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی