تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

سجادی: ۲ نفر مخالف لغو انتخابات فوتبال بودند؛ باید ورود کنیم

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان درباره ماجرای شبانه لغو و سپس تصمیم به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام کرد که فقط ۲ نفر از اعضای هیات رئیسه مخالف برگزار نشدن انتخابات فدراسیون فوتبال بوده‌اند.

کد خبر: ۱۳۶۴۴۵
۰۹:۰۴ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

سجادی: ۲ نفر مخالف لغو انتخابات فوتبال بودند

دیدارنیوز: وزیر ورزش و جوانان در توضیح ماجرای شبانه لغو و سپس تصمیم به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال می‌گوید که فقط ۲ نفر از اعضای هیات رئیسه مخالف برگزار نشدن انتخابات فدراسیون فوتبال بوده‌اند.

حمید سجادی که در گفت‌وگوی صبحگاهی سه‌شنبه (امروز) با رادیو ورزش سخن می‌گفت، در پاسخ به ماجراهای شبانه لغو و سپس تصمیم به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اظهارکرد: دبیرکل فدراسیون با اشاره به مواردی گفته بود که امکان برگزاری انتخابات نیست.

وی در پاسخ به اینکه این موارد از قبل مشخص بوده و چرا باید نیمه شب روز قبل از انتخابات این‌گونه مطرح شود؟ اظهار کرد: این باید رسیدگی شود. این وظیفه حاکمیتی و نظارتی است و ما باید ورود کنیم. اینکه دلیل چه بود است.

سجادی تاکید کرد: متعاقب این موضوع خبر شفاهی به من داده شد که ظاهرا فقط دو نفر از اعضای هیات رئیسه با نامه دبیرکل برای لغو انتخابات فوتبال مخالفت کره‌اند و موافق برگزاری انتخابات بوده‌اند.

وزیر ورزش ادامه داد: صبح امروز خیلی سعی کردم که با موبایل با فدراسیون ارتباطی بگیرم و با حراست ارتباط بگیرم، نشد و به هر دری زدم بسته بود!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی