تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

وزیر کشور: استانداران فعلا مُحکم سرجای خودشان می‌مانند

احمد وحیدی، وزیر کشور اعلام کرد: استانداران تمامی استان‌ها فعلا مُحکم سرجای خودشان بوده و مشغول انجام خدمات شبانه روزی هستند و بنای تغییر هیچ‌کدام را فعلا نداریم.

کد خبر: ۱۳۶۴۱۳
۱۳:۴۹ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۱

وزیر کشور: استانداران «فعلا» تغییر نمی‌کنند

دیدارنیوز: وزیر کشور تاکید کرد: فعلا بنای تغییر استانداران را نداریم و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

احمد وحیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استانداران تمامی استان‌ها فعلا مُحکم سرجای خودشان بوده و مشغول انجام خدمات شبانه روزی هستند و بنای تغییر هیچ‌کدام را فعلا نداریم.

وی انتصاب برخی استانداران نظامی به دلیل دوستی با خود را رد کرد و افزود: هیچ موضوع دیگری جز شایستگی مبنای انتخاب مدیران نیست و از هرکسی که شایستگی بیشتری داشته باشد استفاده می‌کنیم.

وحیدی در پاسخ به این پرسش هم که فرمانداران کهگیلویه و چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از گذشت حدود یکسال از فرمانداری همچنان سرپرست هستند و چه زمانی حُکم سرپرستی آن‌ها تغییر می‌کند؟ گفت: حُکم سرپرستی مهم نیست، مهم این است که آنان مسئول هستند و باید با قدرت کار خود را انجام دهند.

وزیر کشور با تامید بر اینکه سرپرست نیز مسئول بوده و باید برای رفع مشکلات تلاش کند، یادآور شد: این فرد ممکن است حکم قطعی ان به دلیل مسائل اداری مقداری زمان ببرد، اما مسئولیت تام و تمام دارند و باید به وظایف خود عمل کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی