تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

شب دلهره‌آور؛ سرقت مسلحانه از ستاره بارسلونا!

پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی بارسلونا پس از سرقت مسلحانه از خانه‌اش شب دلهره‌‌آوری را سپری کرده اما پلیس می‌گوید حال اوبامیانگ ۳۳ ساله و خانواده‌اش خوب است و در حال جستجو برای یافتن سارقانی است که وحشت را در دل مهاجم بارسلونا و خانواده‌اش انداخته است.

کد خبر: ۱۳۶۴۰۹
۱۲:۵۹ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۱

شب دلهره‌آور؛ سرقت مسلحانه از ستاره بارسلونا!

دیدارنیوز: مهاجم گابنی تیم فوتبال بارسلونا شب دلهره‌آوری را به همراه خانواده‌اش تجربه کرد.

پی‌یر امریک اوبامیانگ که گفته می‌شود در آستانه جدایی از بارسلونا است و مقصد بعدی او احتمالاً چلسی است، شب دلهره‌آوری را به همراه خانواده‌اش تجربه کرد.

بر اساس گزارش نشریه «ال‌پایس» اسپانیا؛ چهار سارق مسلح که صورت‌های خود را با ماسک پوشانده بودند، حوالی ساعت یک بامداد امروز (دوشنبه - به وقت محلی) وارد خانه اوبامیانگ در شهر بارسلونا شدند و ضمن ضرب و شتم مهاجم گابنی بارسا و تهدید همسرش، گاوصندوق او را که حاوی اشیای قیمتی و جواهرآلات بود را پیدا کردند و در ادامه با خودروی آئودی سفیدرنگی از محل متواری شدند.

پلیس بارسلونا اعلام کرده حال اوبامیانگ ۳۳ ساله و خانواده‌اش خوب است و در حال جستجو برای یافتن سارقانی است که وحشت را در دل مهاجم بارسلونا و خانواده‌اش انداخته است.

این مهاجم گابنی که تا سال ۲۰۲۵ تحت‌قرارداد باشگاه بارسلونا است، این فصل تنها در یک بازی (هشت دقیقه) برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی