تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

آمریکا: به دستیابی به «توافق با ایران» نزدیک‌تر شده‌ایم

جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا گفت: امروز از وضعی که دو هفته پیش داشتیم، به دستیابی به توافق با ایران نزدیک‌تر شده‌ایم.

کد خبر: ۱۳۶۳۶۶
۲۰:۲۲ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

آمریکا: به دستیابی به «توافق با ایران» نزدیک‌تر شده‌ایم

دیدارنیوز: «جان کربی» هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا گفت: پاسخ خود را داده‌ایم و امیدواریم به نتیجه مثبتی برسیم.

وی افزود: امروز از وضعی که دو هفته پیش داشتیم، به دستیابی به توافق با ایران نزدیک‌تر شده‌ایم.

جان کربی گفت: پاسخ خود را داده‌ایم و امیدواریم نتیجه مثبتی محقق شود، زیرا در صورت دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای هر گونه راه حل مشکلات در منطقه دشوار خواهد بود.

این مقام کاخ سفید ادامه داد: بایدن همچنان معتقد است که دیپلماسی و بازگشت به توافق هسته‌ای بهترین راه حل است و ما به تلاش خود برای رسیدن به این نقطه ادامه خواهیم داد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی