تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

سفیر ایران: آماده ارسال سوخت به لبنان هستیم

مجتبی امانی، سفیر ایران در لبنان ضمن تاکید بر حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از لبنان خاطرنشان کرد که ایران آماده ارسال سوخت به لبنان به محض قبول دولت لبنان و ارسال هیات رسمی به تهران برای برنامه ریزی مستقیم در این خصوص است.

کد خبر: ۱۳۶۳۲۱
۱۱:۰۸ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

سفیر ایران: آماده ارسال سوخت به لبنان هستیم

دیدارنیوز: سفیر ایران در بیروت در دیدار با یک مقام لبنانی تاکید کرد که تهران آماده ارسال سوخت به لبنان به محض قبول دولت این کشور است.

به نقل از النشره، علی حجازی، دبیرکل حزب سوسیالیستی عربی بعث با حضور در سفارت ایران با مجتبی امانی، سفیر ایران در لبنان دیدار و رایزنی کرد.

امانی در این ضمن تاکید بر حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از لبنان خاطرنشان کرد که ایران آماده ارسال سوخت به لبنان به محض قبول دولت لبنان و ارسال هیات رسمی به تهران برای برنامه ریزی مستقیم در این خصوص است.

این مسئول لبنانی نیز از نقش ایران در منطقه تقدیر کرد و گفت که ایران در دور کردن لبنان و تمام منطقه از برخی توطئه‌ها که هدف آن‌ها تغییر هویت منطقه بود نقش داشت.

دبیرکل حزب سوسیالیستی عربی بعث همچنین از ابتکار عمل‌های ایران در حمایت از ملت لبنان از جمله دادن سوخت به این کشور تقدیر و تشکر کرد.

وی نسبت به عدم قبول پیشنهادات ایران از سوی دولت لبنان علیرغم رنج‌ها و دشوار‌های مردم این کشور ابراز تاسف کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی