تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

ساخت و بازسازی حدود ۲۰۰۰ قطعه صنعتی در ۵ ماهه نخست نیروگاه رامین اهواز

متخصصین نیروگاه رامین با همت و پشتکار و تحمل سختی‌ها در گرمای طاقت فرسای اهواز، مجموع قطعات ساخته و بازسازی شده این نیروگاه در ۵ ماهه نخست امسال را به تعداد ۱۹۸۲ قطعه رساندند.

کد خبر: ۱۳۶۲۰۳
۱۳:۰۶ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۱

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز با اعلام این خبر گفت: ساخت و بازسازی قطعات این نیروگاه طی سال‌های اخیر روندی رو به رشد را طی کرده و تجربیات این دوران نیز سبب ساخت و بازسازی قطعات مهم و حیاتی این صنعت شده است.

محمدی نقش استراتژیکی این قطعات در تعمیرات بموقع و بهره برداری از واحد‌های نیروگاهی را مهم و حیاتی دانست.

مدیرعامل نیروگاه رامین مجموع تعداد قطعات مورد ساخت و بازسازی ۵ ماهه نخست امسال در نیروگاه رامین را ۱۹۸۲ قطعه با تنوع ۴۶۸ قطعه ذکر نمود.

گفتنی است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بخشی از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت و بازسازی قرار می‌دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی