تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

بازدهی ۹۳درصدی نماد «بوعلی» در یکسال

گزارش‌های منتشر شده شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در سامانه کدال از رشد ۱۲۶ درصدی سودخالص، رشد ۱۴۵ درصدی فروش، افزایش تولید در ۴ماهه نخست سال ۱۴۰۱ و مراحل پایانی افزایش سرمایه ۳۵۰ درصدی حکایت دارد.

کد خبر: ۱۳۶۱۲۰
۱۱:۱۵ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۱

بازدهی ۹۳درصدی نماد «بوعلی» در یکسال

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: اساس اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال؛ در ۴ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ در پتروشیمی بوعلی سینا حدود ۶۸۵ هزار تن محصول تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۸ درصدی همراه بوده است. این پایداری و افزایش تولید همراه با پتانسیل ۱۲۰ درصدی تولید مجتمع نسبت به ظرفیت اسمی بوده است. 
همچنین عملکرد شرکت در این مدت در حوزه‌ فروش، افزایش ۱۴۵ درصدی فروش ۴ماهه را حکایت می‌کند و با توجه به حاشیه سود ناخالص ۱۸ درصد پتروشیمی بوعلی سینا، گواه عملکرد بهتر این شرکت نسبت به سایر شرکت‌ها است. 

بازدهی سهم «بوعلی» در مقایسه با صنعت، بورس و فرابورس در تمامی دوره‌های مختلف زمانی نیز اختلاف قابل توجهی را نشان می‌دهد و نماد بوعلی در یکسال بیش از ۹۲ درصد بازدهی داشته، همچنین «بوعلی» در ۶ماهه بیش از ۵۶ درصد بازدهی داشته است. 

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا که مالک ۱۱.۵ درصد از پتروشیمی تندگویان است، افزایش سرمایه ۳۵۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت را در دستور کار قرار داده و در مراحل پایانی افزایش سرمایه ۳۵۰ درصدی قرار دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی