تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

هشدار آمریکا به شهروندانش؛ فورا «اوکراین» را ترک کنید

سفارت آمریکا در کی‌یف، با هشدار درباره احتمال حمله ارتش متجاوز روسیه به زیرساخت‌های غیرنظامی و ساختمان‌های دولتی اوکراین، از شهروندان آمریکایی که هنوز در اوکراین هستند خواست فورا این کشور جنگ‌زده را ترک کنند.

کد خبر: ۱۳۶۰۷۳
۱۷:۱۲ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

هشدار آمریکا به شهروندانش؛ فورا «اوکراین» را ترک کنید

دیدارنیوز: آمریکا با هشدار نسبت به احتمال حمله روسیه به زیرساخت‌های غیرنظامی و ساختمان‌های دولتی اوکراین در روز‌های آینده، از شهروندانش در این کشور خواست تا هرچه سریع‌تر اوکراین را ترک کنند.

سفارت آمریکا در کی‌یف از شهروندان آمریکایی که هنوز در اوکراین هستند خواست که این کشور را با استفاده از وسایل نقلیه زمینی خصوصی که در دسترس هستند، ترک کنند.

پیش‌تر اوکراین در پی دریافت هشدار‌هایی مبنی بر احتمال حملات توپخانه‌ای روسیه به کی‌یف، جشن‌های عمومی «روز استقلال» این کشور را لغو کرده بود.

ولودیمیر زیلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین در سخنانی در آستانه سی‌ویکمین سالگرد استقلال این کشور گفت که روسیه ممکن است در این روز مهم که هم‌زمان شده با ششمین ماه تهاجم نظامی مسکو، حملات شدیدتری انجام دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی