تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

اعلام آمادگی ایران برای انتقال فناوری و توسعه روابط اقتصادی و تجاری با مالی

وزیر امور خارجه کشورمان در سخنرانی افتتاحیه اولین کمیسیون مشترک همکاری‌های جامع جمهوری اسلامی ایران و جمهوری مالی، بر سیاست توسعه همکاری‌های همه جانبه اقتصادی کشورمان با جمهوری مالی تاکید کرد.

کد خبر: ۱۳۶۰۷۱
۱۶:۵۳ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

اعلام آمادگی ایران برای انتقال فناوری و توسعه روابط اقتصادی و تجاری با مالی

دیدارنیوز ـ حسین امیرعبداللهیان با اشاره به ظرفیت‌های عظیم علمی و پژوهشی کشورمان، از آمادگی تهران جهت انتقال فن آوری‌های علمی و توسعه روابط اقتصادی و تجاری خبر داد.

وزیر خارجه کشورمان ضمن اعلام اهداء یک میلیون دُز واکسن «برکت»، آمادگی ایران جهت تاسیس نمایشگاه فناوری کشورمان در مالی را به اطلاع وزیر خارجه مالی رساند.

وزیر خارجه مالی نیز در ادامه ضمن ابراز خرسندی خود از برگزاری اولین نشست کمسیون مشترک همکاری‌های جامع در باماکو، رویکرد هوشمندانه دولت سیزدهم در تاکید بر گسترش روابط با کشور‌های آفریقا را مهم و یک فرصت تاریخی برای کشور‌های آفریقایی دانست.

وی ضمن قدردانی از ایران بدلیل آنکه برخلاف برخی کشورها، بجای استیلا و تحمیل، بر همکاری و توسعه تعاملات اقتصادی با کشور‌های آفریقایی تاکید می‌نماید، پیشرفت‌های چشم گیر علمی و صنعتی ایران را علیرغم تحریم‌های بین المللی، درس آموز و ارزشمند دانست.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سیاست
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی