تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

اطلاعیه وزارت خارجه در مورد دانشجویان ایرانی شاغل در چین

اداره کل کنسولی وزارت امور خارجه اعلام کرد که سفارت جمهوری خلق چین در تهران موافقت دولت آن کشور را برای صدور روادید تحصیلی برای دانشجویان ایرانی اعلام کرد.

کد خبر: ۱۳۶۰۱۹
۰۹:۱۵ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

اطلاعیه وزارت خارجه در مورد دانشجویان ایرانی شاغل در چین

دیدارنیوز: اداره کل کنسولی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بر اساس پیگیری‌های به عمل آمده از سوی وزارت امور خارجه، سفارت جمهوری خلق چین در تهران موافقت دولت آن کشور را برای صدور روادید تحصیلی برای دانشجویان ایرانی اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه، در همین چارچوب ستاد کل نیرو‌های مسلح کشورمان نیز موافقت خود را با تمدید مهلت خروج کرونایی برای دانشجویان مشمول غایب کشور‌های چین و روسیه که قبل از تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ از کشور خارج شده و بصورت غیر حضوری مشغول به تحصیل شده و روادید آن‌ها بعد از تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ صادر گردیده باشد، تا ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ اعلام کرده است.

این موافقت شامل دانشجویان چین و روسیه که در جهت رعایت مقررات اعلامی از کشور خارج و در کشور‌های همسایه مستقر شده‌اند نیز می‌شود. این افراد بعد از دریافت روادید لازم مجاز به خروج از کشور خواهند بود.

در اطلاعیه اداره کل کنسولی وزارت امور خارجه از دانشجویان مشمول غایب خواسته شده است، سریعا پس از دریافت روادید همراه مستندات تا تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۱ به اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه برای اعلام اسامی به سازمان وظیفه عمومی مراجعه نمایند.

در خاتمه این اطلاعیه تاکید شده است، این تسهیلات شامل دانشجویانی که در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ بدون خروج از کشور و بصورت آنلاین مشغول تحصیل شده‌اند، نمی‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی