تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

آموزش و تربیت سفیران انقلاب اسلامی دانشجویان دانشگاههای خوزستان

به گزارش روابط‌عمومی ناحیه بسیج دانشجویی و به نقل از فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان خوزستان، دوره های تربیتی ، تشکیلاتی و مهارتی با توجه به نیاز جامعه و بسیج دانشجویی که هم راستا با اهداف نظام و انقلاب بوده ، در اواخر مرداد ماه سال ۱۴۰۱ با استقبال گسترده‌ایی برگزار گردید.

کد خبر: ۱۳۵۹۹۳
۱۸:۴۷ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

آموزش و تربیت سفیران انقلاب اسلامی دانشجویان دانشگاههای خوزستان

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: صادق شاهوار پور افزودند؛ این دوره ها به صورت دانشگاهی و بخشی به صورت استانی و کشوری در حال برگزاری هستند که اردوهای تشکیلاتی خط امام (ره) در تهران توسط بسیج دانشجویی استان خوزستان و با حضور نماینده ولی فقیه استان و فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) برگزار گردید. 
وی گفت ؛ دوره های دانشگاهی صافات، اندیشه مطهر ، ترجمان و بشارت نیز در شهرهای تهران و مشهد با حضور اساتید توانمند و کارشناسان خبره حوزه های مختلف دینی و فرهنگی در حال برگزاری می باشد. 

صادق شاهوارپور گفت؛ هدف از برگزاری اینگونه دوره ها در سطح کشور و استان ، تربیت نیروهای همتراز با نظام و انقلاب بوده و تاکنون بیش از ۷۰۰ نفر از دانشجویان خوزستانی در این دوره ها حضور یافته است. 

ایشان در پایان افزودند:  با توجه به اینکه آینده این نظام به دست همین جوانان است ،ما باید آنها را با مبانی انقلاب آشنا و همچنین توانسته ایم سفیرانی را برای آینده این مملکت تربیت نماییم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی