تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

ادعای اولیانوف؛ «روسیه» هرگز مانعی برای احیای برجام نبوده

میخائیل اولیانوف، مذاکره کننده ارشد روسیه در دور اخیر مذاکرات وین، گفته کشورش هرگز مانعی بر سر راه بازگرداندن برجام نبوده و نخواهد بود، این در حالی است که در دور قبلی مذاکرات وین و به گفته برخی مقامات اروپایی، روس‌ها به دلیل حمله نظامی به اوکراین خواستار این تضمین شده بودند که در روابط مسکو و تهران به دلیل تحریم‌های غرب خللی ایجاد نشود.

کد خبر: ۱۳۵۵۷۰
۱۷:۱۲ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

ادعای اولیانوف؛ «روسیه» هرگز مانعی برای احیای برجام نبوده

دیدارنیوز: میخائیل اولیانوف، مذاکره کننده ارشد روسیه درباره نقش این کشور در مذاکرات برجام بیان کرد که روسیه هرگز مانعی بر سر راه بازگرداندن برجام نبوده و نخواهد بود.

میخائیل اولیانوف، مذاکره کننده ارشد روسیه در خصوص متن پیشنهادی اتحادیه اروپا در دور اخیر مذاکرات وین در صفحه شخصی خود نوشت: «من از پیش نویس اتحادیه اروپا اطلاعی ندارم. متن روی میز توسط همه شرکت کنندگان در گفتگو‌های تهیه شده است. اتحادیه اروپا در ۸ آگوست تنها چند اصلاحیه در آن ارائه کرد.»

وی همچنین نوشت: «روسیه هرگز مانعی بر سر راه بازگرداندن برجام نبوده و نخواهد بود.»

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه نیز درباره مذاکرات اخیر وین گفت: «به طور مشخص درباره سه موضوع با آمریکا در حال تبادل پیام هستیم. به صراحت به آمریکا گفتیم اگر نظرات ما روی این سه موضوع که نظرات منطقی است، تامین شود آمادگی داریم وارد مرحله اعلام توافق بشویم و نشست جمع بندی را با حضور وزرای خارجه در وین برگزار کنیم. ما در همه مراحل مذاکره در موضوعاتی که می‌توانستیم انعطاف نشان دهیم، نشان دادیم. اکنون نوبت انعطاف طرف آمریکایی است.»

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه نیز در نشست خبری هفتگی خود اظهار کرد: «از نظر ما متن نهایی زمانی نهایی است که خطوط قرمز ما تضمین شده باشد و نفع کامل اقتصادی ایران تامین شود.»

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی