تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

شرکت سداد در سراشیبی استعفا و اخراج! /یک کارشناس فضای مجازی مدیرعامل سداد شده است

شرکت پرداخت الکترونیک سداد وابسته به بانک ملی ایران سال ۹۳ از سوی بانک ملی ایران راه اندازی شد.

کد خبر: ۱۳۵۵۰۶
۲۰:۰۲ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

شرکت سداد در سراشیبی استعفا و اخراج! /یک کارشناس فضای مجازی مدیرعامل سداد شده است
 
 
دیدارنیوز: شرکت پرداخت الکترونیک سداد وابسته به بانک ملی ایران سال ۹۳ از سوی بانک ملی ایران راه اندازی شد.

ماموریت اصلی این شرکت در حوزه دیجیتالی کردن امورات بانکی و اقتصاد بود که محصولاتی همچون دستگاه‌های پوز (کارتخوان) را در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار می‌داد.

اکنون با روی کار آمدن فردی ناشناس بنام محمدحسین کاشی که تا پیش از این در شبکه‌های اجتماعی با عنوان فعال فضای مجازی شناخته می‌شد این شرکت از شرایط اسفناکی برخوردار شده است.

گفته می‌شود که بیش از ۶۰ درصد از نیرو‌های این شرکت اخراج و تعدیل اجباری شده‌اند و از سوی دیگر متخصصان، مهندسان و برنامه‌نویسان توانمند این شرکت نیز استعفا کرده‌اند.

طی گزارشی که شاپرک منتشر کرده است شاخص‌های این شرکت از زمان روی کار آمدن محمدحسین کاشی رو به افول است و هنوز مشخص نیست چرا مسئولان بانک ملی در مورد عملکرد ۸ ماهه او سکوت کرده‌اند.

چندی پیش خبرگزاری برنا گزارش مبسوط و کاملی از همکاری این شرکت با برخی از سایت‌های قمار منتشر کرده بود که سیاست این شرکت تاکنون سکوت بوده است.

سایت دیده‌بان ایران به زودی در مورد پشت پرده انتصاب محمدحسین کاشی و شرکت سداد و دیگر شرکت‌های وابسته به بانک ملی ایران شفاف سازی خواهد کرد.

منبع: دیدبان ایران

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی