تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

مهاجری: دلیل سازمان لیگ قانع کننده نیست/تماشاگران رکن اصلی فوتبال هستند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: دلیل سازمان لیگ برای بدون تماشاگر برگزار کردن بازی های هفته اول قانع کننده نبود.

کد خبر: ۱۳۵۴۱۱
۱۴:۵۵ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

مهاجری: دلیل سازمان لیگ قانع کننده نیست/تماشاگران رکن اصلی فوتبال هستند

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی با مس کرمان، اظهارکرد: بعد از این که تیم ماندگار شد، بحث ما این بود کار را زودتر شروع کنیم که متاسفانه آقای یزدی رفت اما خدا را شکر برگشت و توانستیم کار را سریع شکل دهیم و تمرینات را نیز زود شروع کردیبم.
وی با بیان این که تغییرات تیم ما زیاد بود چون نگرش ما با همکاران قبلی در راس کادرفنی فرق داشت، ادامه داد: با کمک باشگاه و با بضاعتی که داریم توانستیم تیم خوبی را ببندیم. بازیکنانی داریم که می توانستند شرایط مالی بهترب را در تیم های دیگر تجربه کنند اما به تیم ما آمدند چون اهداف بزرگی داشتند. امیدوارم به صورتی کار کنیم که باتوجه به این که بازیکنان ما از قراردادهای سنگین دیگری گذشتند، به هدف فوتبالی خود برسیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: تنها نگرانی ما انجام بازی های تدارکاتی کم است. تیم ما رفته رفته شکل گرفت اما کارهای بدنسازی خوبی انجام دادیم و تیم ما با 65 تا 70 درص آمادگی وارد مسابقات خواهد شد. با گذشت دو تا سه هفته نیز به شرایط بهتری می رسیم. امسال امیدوارم به صورتی کار کنیم که دغدغه های فصل قبل را از نظر جدولی نداشته باشیم.
وی گفت:  فوتبال یک پازل است و  قسمتی از آن من مربی هستم و قسمت دیگر بازیکن است که امیدوارم مسئولان شهری همچنان حمایت کنند.
مهاجری تصریح کرد: قطعا مشکلاتی داریم که باید به مرور زمان مرتفع شوند. اولین مشکل بسته بودن پنجره بود که با تلاش باشگاه و برخی دوستان ختم به خیر شد و خان سختی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم روزی که می روم از خودم یک یادگاری در این شهر گذاشته باشم.
وی بیان کرد: امسال در کنار هر با تجربه یک باریکن جوان با قرارداهای دو تا سه ساله جذب کردیم تا مشکلات فصل قبل را نداشته باشیم و تیم همگون داشته باشیم و رضایت هواداران نفت را جلب کنیم.
سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان درباره بدون تماشاگر بودن بازی های هفته اول لیگ برتر، عنوان کرد:  تماشاگر از ارکان اصلی فوتبال است و ما هم به تماشاگران مان نیاز داریم و نبود آنها کار ما را سخت تر می کند. به نظرم دلیل سازمان لیگ قانع کننده نیست و بهتر است صادقانه تر صحبت کنند تا همه به رفع آن کمک کنند. ما اکنون میزبان هستیم و ضرر می کنیم و اگر هفته آینده با تماشاگر باشد ظلمی به تیم های میزان در هفته اول است. اگر این تبعیض ها از از روز اول باشد، کار را برای تیم ها سخت می کند. امیدوارم تصمیم هایی گرفته شود که اگر ظلمی هم است به جمع باشد. قطعا نیمی از لیگ فردا ضرر می کند که نفت هم یکی از آن تیم ها است.
مهاجری بیان کرد: بازی فردا با تیمی است که در فوتبال ایران شناخته شده است. استان کرمان ظرفیت خوبی دارد و در کنار سه تیم در لیگ برتر، سخت افزار خوبی نیز دارد. کادر فنی جوانی دارد و حسین خانی سرمربی تیم نیز شایستگی ها خود را نشان داده است ولی ما هم تلاش می کنیم که نتیجه لازم را کسب کنیم.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی