تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
گزارش‌هایی از تعدد مسئولیت‌های معاون عمرانی استاندار خوزستان

محمد خانچی؛ هم معاون هم رئیس!

در حالی که انتقادات زیادی نسبت به عملکرد معاونت عمرانی استانداری خوزستان وجود دارد، محمد خانچی (معاون عمرانی استاندار) ریاست هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان را همزمان عهده دار است و معلوم نیست چند عنوان و مسئولیت‌ دیگر دارد.

کد خبر: ۱۳۵۲۸۴
۱۶:۳۷ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

محمد خانچی؛ هم معاون هم رئیس!

 

دیدارنیوز ـ سرویس خوزستان: پیرو گزارش‌های متعدد قبلی سرویس دیدارنیوز خوزستان، مبنی بر مشکلات فراوان عمرانی شهر‌ها و روستا‌های استان خوزستان بخصوص در بخش جاده‌ها و زیرساخت‌های آب شرب و کشاورزی و آن دست از اشکالات و کمبود‌هایی که در سیل اخیر و دیگر حوادث این استان، خود را نشان داد، شنیده شده محمد خانچی معاون عمرانی استاندار خوزستان دارای مشاغل و مسئولیت‌های دیگری نیز هست.

به گزارش روز چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ دیدار خوزستان، خانچی بخش از زیادی از وقت خود را یا در اینستاگرام است یا در جلسات هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان! و این با آن شعار‌ها و امیدآفرینی‌های دولت سیزدهم در تعارض است.

اینکه معاون عمرانی استاندار با وجود مشکلات عمرانی حوزه مسئولیتش، خود را در مباحث ورزشی یک شهرستان نیز درگیر کرده، جان بسی تامل و بررسی دارد و ضروری است استاندار محترم در جریان این موضوع قرار گیرد.

از آغاز فعالیت محمد خانچی در معاونت عمرانی استان خوزستان، گزارش‌های متعددی از تصادفات بی پایان جاده‌ای در استان، بی آبی درشهر‌ها و روستا‌ها منتشر شده است و از طرفی هم عملکرد معاونت عمرانی در سیل فصلی اخیر ضعیف ارزیابی شده است.

این گزارش‌ها وقتی تامل برانگیز و ناخوشایندتر می‌شوند، که شاهد تعدد مسئولیت در چند حوزه نامرتبط از سوی محمد خانچی معاون عمرانی استاندار باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی