تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

آمادگی برای پذیرش زائران اربعین از ۱۰ روز آینده

  وزیر کشور از اعلام آمادگی کشورعراق برای میزبانی از زائران اربعین حسینی از بیستم محرم خبر داد.

کد خبر: ۱۳۵۲۳۱
۰۸:۵۶ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: احمد وحیدی، وزیر کشور امروز در جریان سفر یک روزه به منطقه آزاد اروند و بازدید از زیرساخت‌های پایانه مرزی شلمچه در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به اعلام آمادگی از سوی طرف عراقی و مهیا بودن امکانات ما برای خدمات دهی به زائران، از ۲۰ محرم‌الحرام جاری شرایط برای سفر مهیاست و از عاشقان اهل بیت تقاضا می‌شود که سفرشان را به تاخیر نیندازند.

وی با اشاره به اینکه همه تدابیر لازم برای برگزاری یک زیارت اربعینی باشکوه اتخاذ شده است؛ افزود: اقدامات خوبی از نظر تامین آب و برق، استقرار مواکب، پیش‌بینی دروازه‌های خروجی در حوزه گذرنامه، ایجاد سایه‌بان‌ها و مه‌پاش‌ها و همچنین راه‌اندازی بیمارستان صحرایی انجام شده است.

وزیر کشور تصریح کرد: مرز‌های شلمچه، چذابه، مهران، خسروی و دو مرز تمرچین در استان آذربایجان غربی و باشماق در استان کردستان برای تردد زائران آماده هستند.

وحیدی با بیان اینکه هنوز هماهنگی‌ها برای تردد با خودرو‌های شخصی انجام نشده است؛ افزود: بخشی از برنامه‌ها انجام شده و برخی نیز در دست اجرا است.

وی در پایان در خصوص اجرایی شدن ماده ۶۵ احکام دائمی برنامه توسعه کشور؛ گفت: جلساتی از سوی معاونت حقوقی ریاست جمهوری در این خصوص در حال انجام است و مشکلی برای اعمال حاکمیت منطقه آزاد اروند وجود ندارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی