تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

جلسه شورای امنیت برای بررسی حملات اسرائیل به غزه

پس از حملات اسرائیل به غزه، شورای امنیت قرار است روز دوشنبه نشستی را به درخواست فلسطین برای بررسی تجاوزات اسرائیل به نوار غزه برگزار کند.

کد خبر: ۱۳۵۰۲۸
۰۹:۲۸ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

جلسه شورای امنیت برای بررسی حملات اسرائیل به غزه

دیدارنیوز: نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل اعلام کرد که شورای امنیت روز دوشنبه نشستی را به درخواست فلسطین برای بررسی تجاوزات اسرائیل به نوار غزه برگزار می‌کند.

به نقل از روسیا الیوم، ریاض منصور، نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل اعلام کرد که تماس‌هایی با ریاست دوره‌ای شورای امنیت طی این ماه (چین) و اعضای دیگر شورای امنیت از جمله نماینده امارات برای بررسی درخواست فلسطین برقرار شد تا شورای امنیت مسئولیت‌هایش را برای متوقف ساختن تجاوزات اسرائیل علیه مردم نوار غزه برعهده بگیرد و این حملات را محکوم کند و حفاظت بین المللی از مردم فلسطین فراهم سازد.

وی گفت که تعدادی از هیات‌های عضو شورای امنیت این درخواست را که توسط امارات، نماینده عرب در شورای امنیت مطرح شد، پذیرفتند.

ریاض منصور عنوان داشت که توافق شد که نشست غیرعلنی شورا بعد از ظهر دوشنبه برای بررسی تجاوزات اسرائیل به نوار غزه برگزار شود.

وی عنوان داشت که شورای امنیت باید به مسئولیت حفظ امنیت و صلح بین المللی عمل کرده و این تجاوزات اسرائیل را محکوم و متوقف کند و حفاظت بین المللی از مردم فلسطین فراهم سازد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی