تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

واکنش آمریکا به حمله اسرائیل به غزه؛ از تشدید درگیری‌ها خودداری شود

وزارت خارجه آمریکا دور تازه تجاوز‌های اسرائیل به نوار غزه را فرصتی برای اعلام دوباره حمایت از این رژیم دانست و اعلام کرد: ما از حق اسرائیل برای دفاع از خود حمایت می‌کنیم و از همه طرف‌ها می‌خواهیم از تشدید بیشتر درگیری‌ها خودداری کنند.

کد خبر: ۱۳۵۰۰۲
۱۹:۲۴ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

واکنش آمریکا به حمله اسرائیل به غزه؛ از تشدید درگیری‌ها خودداری شود

دیدارنیوز: وزارت خارجه آمریکا در واکنش به تجاوزگری تازه رژیم اسرائیل، طرفین را به خویشتن داری دعوت کرد.

به نقل از شبکه الجزیره، وزارت خارجه آمریکا دور تازه تجاوز‌های اسرائیل به نوار غزه را فرصتی برای اعلام دوباره حمایت از این رژیم دانست.

وزارت خارجه آمریکا امروز شنبه، در بیانیه‌ای تجاوزگری اسرائیل علیه فلسطین را مشروع دانست و مدعی شد: ما از حق اسرائیل برای دفاع از خود حمایت می‌کنیم و از همه طرف‌ها می‌خواهیم از تشدید بیشتر درگیری‌ها خودداری کنند.

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که تماس‌های واشنگتن با مقامات صهیونیست و سایرین در منطقه برای جلوگیری از تشدید بیشتر تنش‌ها در غزه در جریان است. در این بیانیه آمده است که گزارش‌های مربوط به کشته و زخمی شدن غیرنظامیان در غزه از جمله مرگ غم انگیز یک کودک به رویت رسیده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی