تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
علی مهدی پور؛ مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد؛

بازگشت ٢ واحد صنعتی راکد دیگر به چرخه تولید

علی مهدی پور ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ از بازگشت دو واحد صنعتی دیگر به چرخه تولید خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۹۸۲
۱۳:۵۳ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

بازگشت ٢ واحد صنعتی راکد دیگر به چرخه تولید

دیدارنیوز_سرویس خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ، ''علی مهدی پور''با بیان اینکه بازگشت واحد‌های صنعتی راکد به چرخه تولید ، اشتغال، رشد شاخص های اقتصادی ، و تحقق جهش تولید را در پی خواهد داشت ، گفت ؛ دو واحد صنعتی راکد دیگر به چرخه تولید بازگشتند. 
 مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بیان داشت؛ این ٢ واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی رامهرمز و ماهشهر مستقر بوده و در حوزه های کانی غیر فلزی و شیمیایی فعالیت می کند ، که با فعالیت این واحد های تولیدی اشتغال بیش از ۲۰ نفر فراهم شده است .

وی تصریح کرد؛ حمایت از واحدهای تولیدی می‌تواند، نقش بسزایی در توسعه اقتصادی استان و ایجاد اشتغال ایفا کند ، لذا هم افزایی دستگاه های خدمات رسان استان در راستای حمایت از تولید امری ضروری است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی