تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

اقدام مخفیانه «پرسپولیس» برای جذب مهاجم!

در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشورمان، پرسپولیسی‌ها هنوز موفق به جذب مهاجم خارجی نشده‌اند که این مساله نارضایتی گل محمدی را در پی داشته است. در روزهای اخیر، یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی ترکیه شده بود تا با مهاجم مدنظر سرخ‌ها مذاکره کند.

کد خبر: ۱۳۴۹۶۳
۱۱:۰۹ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

اقدام مخفیانه «پرسپولیس» برای جذب مهاجم

دیدارنیوز: نماینده باشگاه پرسپولیس که برای جذب یک بازیکن به خارج از کشور رفته بود به ایران بازگشت.

باشگاه پرسپولیس در روز‌های اخیر مذاکرات متعددی برای جذب مهاجم خارجی انجام داده، اما تا این لحظه هنوز قراردادی به امضاء نرسیده تا نبود یک مهاجم همچنان دغدغه پرسپولیسی‌ها باشد.

در روز‌های اخیر یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی ترکیه شده بود تا مذاکرات مستقیمی با مهاجم مدنظر سرخ‌پوشان انجام دهد، اما او در روز‌های پایانی هفته قبل به تهران برگشت و از امروز با حضور در دفتر خود مجددا در باشگاه پرسپولیس فعالیت خود را از سر گرفت.

حالا باید دید که باشگاه پرسپولیس که در سکوت کامل خبری به دنبال جذب مهاجم است موفق شده با بازیکنی که با نماینده باشگاه در ترکیه مذاکره کرده قرارداد امضاء کند یا نه.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی