تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

پیام پورتو به میلان؛ برای «طارمی» ۳۶ میلیون یورو بدهید!

باشگاه پورتو پرتغال قصد ندارد مهدی طارمی، ستاره ایرانی خط حمله خود را به راحتی از دست بدهد و برای فروش او به میلان درخواست رقم ۳۶ میلیون یورو کرده است.

کد خبر: ۱۳۴۹۵۴
۱۰:۰۷ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

پیام پورتو به میلان؛ برای «طارمی» ۳۶ میلیون یورو بدهید!

دیدارنیوز: باشگاه پورتو با پیشنهاد ۲۶ میلیون یورویی میلان برای جذب طارمی مخالفت کرده و خواستار رقم ۳۶ میلیون یورو برای صدور رضایت نامه شده است.

مهدی طارمی بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل موفق دیگر در تیم باشگاهی پورتو و در سالی که میانه‌ی آن با جام جهانی همراه خواهد بود، با یک پیشنهاد جذاب مواجه شده است. بسیاری از رسانه‌های اروپایی طی چند وقت اخیر روی این موضوع صحه گذاشته‌اند، اما آن گونه که خبر می‌رسد گویا باشگاه پورتو قصد ندارد به هر قیمتی ستاره خود را از دست بدهد.

بعد از جدایی دیاز و الیویرا، مهدی طارمی ستاره بی، چون و چرای خط حمله تیم پورتو به شمار می‌رود؛ آمار تحسین برانگیز او که هر فصل بهتر می‌شود، این بازیکن را در ۳۰ سالگی به یک انتقال بزرگ نزدیک کرده است.

مهدی چندی پیش در یک گفتگو راجع به ترک پورتو اظهار نظر جالبی کرده بود:"اگر مدیرعامل پورتو بودم به این نکته توجه می‌کردم که بازیکنی با این شرایط که دارد ۳۰ سالش می‌شود در آینده نمی‌تواند دستاورد زیادی برای پورتو داشته باشد. از نظر مالی حساب کنید می‌توانند بازیکنان جوان خود را نگه دارند و بعداً با قیمت بالاتر بفروشند، ولی شرایط من طوری نیست که مرا نگه دارند و دو سال دیگر بفروشند. "

با این اوصاف، اما باشگاه پورتو همچنان در تلاش است تا به هر نحوی که شده از جدایی شماره ۹ محبوب خود جلوگیری کند. طبق اطلاعات جدیدی که نشریه جوگو منتشر کرده، این باشگاه از باشگاه ایتالیایی خواسته که یا رقم درخواستی خود را بالاتر ببرد یا پروژه را متوقف کند.

پیام پورتو به میلان در مورد طارمی این گونه است: اگر مبلغ ۳۶ میلیون یورو را بپردازید، می‌توانید طارمی را به خدمت بگیرید؛ در غیر این صورت از وسوسه کردن بازیکن ما خودداری کنید! "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی