تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

مناطق نفت خیزجنوب موتور پیش رونده ورزش کشور است

مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت گفت: شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب موتور پیش رونده ورزش کشور است.

کد خبر: ۱۳۴۹۴۳
۰۸:۳۶ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز: منصور قنبرزاده گفت: هسته اصلی ورزش از دل ورزش قهرمانی مناطق نفتخیزجنوب و شرکت ملی نفت ایران تشکیل شده و ما خودمان را فراتر از این عزیزان نمی‌دانیم و اعتقاد داریم که وجود کارشناسان در امور ورزش مناطق نفتخیز و شرکت ملی نفت ایران کار مارا در ورزش وزارت نفت تسهیل کرده است.

وی در ادامه یادآور شد: اداره کل سلامت و تربیت بدنی وظیفه خود می‌داند که تسهیل کننده امور باشد و اگر در جایی استحکاک‌هایی وجود داشته باشد آن‌ها را بر می‌داریم و مسیر را هموار می‌کنیم.

مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت در بخش دیگری از سخنان خود اصلاح پرداخت حق الزحمه مربیان ورزشی، تلاش برای تخصیص بودجه لازم برای ورزش همگانی و قهرمانی و همچنین برنامه ریزی برای قرارگرفتن یک تیپ قرارداد در سطح وزارتخانه به منظورساختار سازی بهتر را از دیگر برنامه‌های امور ورزش وزارت نفت عنوان کرد.

قنبرزاده همچنین یادآورشد: پس از سال‌ها توقف، شورای سلامت کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت با ابلاغ مهندس اوجی وزیر محترم نفت بار دیگر فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیرمنابع انسانی مناطق نفت خیزجنوب نیز در این نشست با اشاره به اینکه طی سال‌های اخیر از زیرساخت‌های ورزشی مناسبی برخوردار بوده، اما با گذشت زمان و همچنین قدمتی که این زیرساخت‌ها دارند، دچار فرسودگی شده اند و همین امر باعث شده تا نتوانیم به نحو مطلوب از این ظرفیت استفاده کنیم.

منوچهر بارانی فزود: امیدواریم با مساعدت اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت و امور ورزش شرکت ملی نفت ایران، بودجه زیرساخت‌های و تعمیر و نگهداری اماکن ورزشی این مجموعه تأمین شود تا بتوانیم مانند گذشته در راستای رضایتمندی کارکنان و خانواده‌های آنان گام برداریم.

هادی افشار رییس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران هم با بیان اینکه هم اکنون جایگاه ورزش قهرمانی در سطح این شرکت به گونه‌ای است که خیلی از دغدغه‌های این بخش برطرف شده است، اظهار کرد: شرکت ملی نفت ایران در بخش قهرمانی دارای ۱۳۸ تیم ورزشی است که طی سال‌های اخیر بودجه مناسبی برای این تیم‌ها لحاظ نمی‌شد، اما با کمک تمامی دوستان و دست اندرکاران، این بودجه طی سال گذشته و امسال افزایش مناسبی داشته، اما هنوز هم کافی نیست و امیدواریم با ارائه نظرات کارشناسی، در این خصوص اقدامات اساسی در راستای حمایت از ورزش قهرمانی برداشته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات زیرساخت‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: باید به همت تمامی کارشناسان امور ورزش این شرکت، روسای امور ورزش شرکت‌ها و ارائه کارکارشناسی، ضمن تشریح مشکلات برای مدیران ارشد شرکت‌ها با کمک آنان و تخصیص اعتبار لازم در این زمینه، معضل زیرساخت‌های ورزشی را مرتفع کنیم.

اسکندر فرهمند مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفت خیزجنوب نیز در این نشست خواستار اصلاح ساختار سازمانی و افزایش بودجه ورزش قهرمانی در این شرکت شد.

همچنین در این نشست روسای امور ورزش شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران ضمن بیان مشکلات و چالش‌های پیش رو به ارائه نظرات کارشناسی به منظور رفع این معضلات پرداختند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی