تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

خسارت سیل به روستا‌های بخش صیدون

بخشدار صیدون گفت سیل روز گذشته خسارات زیادی به روستا‌های این بخش وارد کرده است.

کد خبر: ۱۳۴۹۳۵
۱۴:۳۰ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز خوزستان: ابراهیم سپاس زاده بخشدار صیدون گفت: سیل روز گذشته خسارت زیادی به این بخش وارد کرد و باعث قطع راه ارتباطی روستا‌های دیمگه و کلگه، بن دوراب و سر دوراب و پای میل و بهاره شد.

او می‌گوید: راه ارتباطی مناطق کوهستانی نایاب، زواب، رزگه، گندمکار، سیروک، سرقوچ و منگار نیز مسدود می‌باشد و در تلاش هستیم که راه ارتباطی مناطق کوهستانی را بازگشایی کنیم.

سپاس زاده گفت: الکترو پمپ تاسیسات آبرسانی به منطقه زیارتی امامزاده عبدالله براثر رعد و برق دچار سوختگی شد و آب در مناطق ذکر شده قطع می‌باشد.

به گفته بخشدار صیدون به دلیل طغیان رودخانه و از بین رفتن تاسیسات آبرسانی مردم ۱۹ روستای صیدون جنوبی آب شربی برای آشامیدن ندارند و آبرسانی از طریق تانکر‌های سیار انجام می‌شود و همه سرآب‌های کشاورزی در این روستا‌ها بر اثر بارندگی تخریب شدند و وضعیت برق، تلفن و اینترنت نیز ناپایدار می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی