تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

بازدید مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و هیات همراه از پتروشیمی کارون

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در راس هیاتی متشکل از مدیران ارشد تولیدی و ستادی شرکت از مجتمع پتروشیمی کارون بازدید و با تیم مدیریتی این شرکت جلسه‌ای برگزار کرد.

کد خبر: ۱۳۴۹۱۲
۲۱:۴۱ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

در راستای بررسی آخرین وضعیت پتروشیمی کارون، سپهدار انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به همراه هیاتی ضمن بازدید از واحد‌های تولیدی و عملیاتی، نشستی صمیمی و راهبردی با علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون و دیگر مدیران این شرکت برگزار کرد.

در این نشست سپهدار انصاری نیک ضمن عرض تسلیت به مناسب ایام عزاداری محرم، بیان کرد: دیدن مجموعه ارزشمند پتروشیمی کارون بسیار خوشحال کننده است، زیرا که این مجموعه نمادی از توانمندی مهندسی و دانش ایرانی می‌باشد و امیدواریم بتواند موفق‌تر و توانمندتر در جهت ارزش آفرینی برای کشور عزیزمان راهش را ادامه دهد و منشاء خیر و برکت بیشتر شود.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های موفقیت آمیز پتروشیمی کارون این شرکت را یک مجموعه استراتژیک و ارزشمند خواند و گفت: محصولات این شرکت بسیار خاص و منحصر به فرد هستند و در غرب آسیا اولین تولید کننده ایزوسیانات شرکت کارون است و در حال حاضر موفقیت‌هایی که در پتروشیمی کارون جاری است حاصل توانمندی نیرو‌های متعهد و متخصص این مجموعه است.

طی این نشست علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و خوشامدگویی به مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و هیات همراه، اظهار داشت: همواره سعی ما بر این بوده که تمامی اهداف خود را با استراتژی‌های پتروشیمی بندرامام منطبق و هماهنگ کنیم و در راستای خاستگاه بندرامام که تولید با حفظ محیط زیست است، حرکت نماییم.

مدیرعامل پتروشیمی کارون در پایان تصریح کرد: پروژه هایکو که با پشتیبانی و کمک پتروشیمی بندر امام در حال ساخت و اجراست، تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید و با تحقق یافتن این مهم پتروشیمی کارون می‌تواند کمبودتامین خوراک خود را برطرف و به ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی برسد.

گفتنی است بیش از ۹۸ درصد از سهام پتروشیمی کارون متعلق به پتروشیمی بندرامام می‌باشد و پتروشیمی بندرامام سهامدار اصلی و عمده این شرکت بشمار می‌رود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی