تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اعلام کرد؛

با اعزام گروه های عملیاتی به بهبهان، وضعیت شبکه برق عادی شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان گفت: ۲۰ گروه عملیاتی برق، ۲۰ دستگاه ماشین آلات و در مجموع ۸۰ نفر نیروی ستادی از شهرهای مختلف استان از بامداد چهارشنبه جهت رفع مشکلات برقی ناشی از سیل بی سابقه، به شهرستان بهبهان اعزام شد که با تلاش مداوم این گروه های عملیاتی، در حال حاضر برق اکثر نقاط شهری و روستایی به حالت عادی برگشته است.

کد خبر: ۱۳۴۹۰۲
۱۳:۰۹ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

با اعزام گروه های عملیاتی به بهبهان، وضعیت شبکه برق عادی شد

دیدارنیوز_سرویس خوزستان: دکتر علی خدری در گفت و گو با ایرنا با اشاره به شرایط آب و هوایی بسیار ناپایدار جوی، و با بیان این که سیل روزهای اخیر، خساراتی به شبکه توزیع برق استان وارد کرده، افزود: شبکه برق شهرستان بهبهان به دلیل حجم بارش ها و بارندگی شدید، رعد و برق، بارش تگرگ، آب گرفتگی، و سقوط درختان روی شبکه توزیع، دچار مشکلاتی از جمله سقوط پایه ها و ترانسفورماتورها و خسارت به شبکه توزیع برق شد که پارگی سیم و قطعی برق برخی مناطق شهری و روستایی را به دنبال داشت.  

خدری با اشاره به وقوع طوفان شدید در بهبهان گفت: طبق گفته هواشناسی سرعت طوفان ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت بوده اما در همین شرایط و در جریان این بارندگی سیل آسا، از بامداد چهارشنبه  ۲۰ گروه عملیاتی از شهرهای مختلف استان برای رفع مشکلات به وجود آمده در این شهرستان به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا شبکه برق را به طور کامل به حالت پایدار برگردانند که خوشبختانه تا ساعت ۲۰ شبکه کاملا نرمال شد. 

این مقام صنعت برق استان افزود: در پی این بارش ها حدود ۳۰ اصله پایه برق سقوط کرده، ۴ دستگاه ترانسفورماتور سوخته و از مدارخارج شده و حدود ۱۲۰۰ متر سیم ریزش و غیرقابل استفاده شدند.

وی با اشاره به شرایط فوق الذکر اظهار کرد: تا ساعت ۲۰ برق اکثر نقاط شهری و روستایی به حالت عادی برگشت. 

شایان ذکر است شهرستان بهبهان دارای بیش از ۸۰ هزار مشترک می باشد.

با اعزام گروه های عملیاتی به بهبهان، وضعیت شبکه برق عادی شدبا اعزام گروه های عملیاتی به بهبهان، وضعیت شبکه برق عادی شدبا اعزام گروه های عملیاتی به بهبهان، وضعیت شبکه برق عادی شدبا اعزام گروه های عملیاتی به بهبهان، وضعیت شبکه برق عادی شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی