تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
حواشی هیات فوتبال خوزستان همچنان ادامه دارد؛

عبدالکاظم طالقانی در مراسم تودیع ومعارفه حاضر نشد

عزل رئیس هیات فوتبال خوزستان و انتخاب سرپرست جدید، حواشی زیادی به دنبال داشته و در آخرین مورد، عبدالکاظم طالقانی در مراسم تودیع خود و معارفه جانشینش شرکت نکرد.

کد خبر: ۱۳۴۸۹۳
۲۳:۵۷ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

عبدالکاظم طالقانی در مراسم تودیع ومعارفه حاضر نشد

دیدارنیوز_سرویس خوزستان: پس از انتخاب سرپرست هیات فوتبال خوزستان و عزل عبدالکاظم طالقانی رییس پیشین هیات فوتبال، با توجه به اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان به ایشان و مجموعه هیات فوتبال، طالقانی درجلسه تودیع و معارفه حاضر نشدند و معارفه با حضور معاون تربیت بدنی استان برگزار شد.
پس از آن بود که طی نامه‌ای از عبدالکاظم طالقانی خواسته شد که در ساعت ۱۷ همان‌روز برای تحویل و تحول هیات فوتبال با حضور نمایندگان اداره کل تربیت بدنی و سرپرست جدید، حضور یابد، اما او و عوامل فعلی هیات فوتبال، حضور پیدا نکردند.

بی اعتنایی به قانون توسط فردی که ۸ سال رییس هیات فوتبال استان خوزستان بوده دور از انتظار است. باید منتظر ماند و دید نهادهای نظارتی و قانونی نسبت به این بی اعتنایی چه تصمیمی خواهند گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی