تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

روسیه: جنگ ترکیبی علیه ما به درگیری قدرت‌های اتمی منجر می‌شود

معاون رئیس اداره منع اشاعه و کنترل تسلیحات وزارت خارجه روسیه گفت، جنگ چندجانبه علیه روسیه تنها باعث بروز درگیری بین قدرت‌های اتمی می‌شود.

کد خبر: ۱۳۴۸۶۹
۱۴:۵۱ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

روسیه جنگ ترکیبی علیه ما به درگیری قدرت‌های اتمی منجر می‌شود

دیدارنیوز ـ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «ایگور ویشنوتسکی» معاون رئیس اداره عدم اشاعه و کنترل تسلیحات وزارت امور خارجه روسیه گفت: یک کارزار نظامی چند وجهی علیه روسیه به راه افتاده که ما را مجبور کرده تا از حقوق مشروع خود برای حفاظت از منافع امنیتی بنیادین دفاع کنیم و این مساله باعث بروز نگرانی از نبرد مستقیم بین قدرت‌های اتمی شده است.

وی ادامه داد، روسیه بر این باور است که در یک نبرد اتمی هیچ برنده‌ای وجود ندارد و نباید چنین جنگی آغاز شود.

این دیپلمات روس همچنین گفت: اوضاع در حوزه ثبات استراتژیک به سرعت رو به وخامت می‌گذارد و فعالیت مخرب ناتو باعث بروز بحران در اروپا شده است. واشنگتن تحولات مثبت در مذاکرات ثبات استراتژیک را بی‌ارزش کرده است. روسیه به تحقق تعهداتش بر اساس پیمان استارت ۲۰۱۰ ادامه می‌دهد.

این دیپلمات روس همچنین با اشاره به اظهارات برخی از کشور‌ها درباره حمله روسیه به اوکراین، تمامی اتهامات را رد کرد و افزود: قاطعانه تمامی اتهامات علیه خود مبنی بر حمله بی‌دلیل به اوکراین را رد می‌کنیم. رژیمی که اکنون در کی‌یف حاکم است در نتیجه یک کودتا به قدرت رسید و بلافاصله آزار و اذیت و سپس درگیری مسلحانه را علیه جمعیت روس‌زبان دونباس آغاز کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: روسیه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی