تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

نشست هم اندیشی مسائل و مشکلات امور ورزش شرکت نفت و گاز اروندان

 طی حضور و نشست رییس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران با جمعی از روسا و کارشناسان شرکت نفت و گاز اروندان مسائل، مشکلات و ظرفیت‌های ورزشی این شرکت مورد بحث و هم اندیشی قرار گرفت.

کد خبر: ۱۳۴۸۲۷
۰۸:۵۰ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

در ابتدای این نشست، ناصر فراهانی سرپرست خدمات و پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان با ارائه گزارش عملکردی از فعالیت‌های مختلف ورزشی و رفاهی کارکنان، بیان داشت: شرکت نفت و گاز اروندان با داشتن جمعیت زیادی از نیروی‌های جوان ظرفیت توسعه بیش از پیش برنامه‌های ورزشی را دارد که این امر باعث سلامت کارکنان و در نتیجه افزایش کار آمدی و نشاط سازمانی خواهد بود.

وی گفت: با بازبینی بودجه سالیانه ورزش شرکت نفت و گاز اروندان و  پشتیبانی اداره کل ورزش شرکت ملی نفت ایران، در خصوص راه اندازی سامانه سلامت محور و تهیه شناسنامه ورزشی برای همکاران و خانواده محترمشان اقدام خواهد شد.

سرپرست خدمات پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان ادامه داد: با‌حمایت‌های مدیرعامل محترم این شرکت و دیگر مدیریت‌ها از جمله مدیریت منابع انسانی و امور مالی، حدود ۹۰ درصد متقاضیان از تسهیلات رفاهی شهر‌های مشهد مقدس، چغاخور و محمود آباد استفاده کردند و همچنین استفاده از امکانات و اماکن ورزشی شرکت مناطق نفتخیز جنوب کمافی السابق و برای اولین بار شرکت ملی حفاری ایران فراهم شده است.

در این نشست دکتر افشار رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران، گفت: با حمایت از برنامه‌های شرکت نفت و گاز اروندان و تلاش برای فراهم نمودن زیر ساخت‌های ورزشی بیشتر به این شرکت از سوی شرکت ملی نفت ایران، سعی می‌شود به مسئله سلامت همکاران با محوریت امر ورزش بیشتر از قبل اهمیت داده شود.

در این جلسه روح الله سیاهتیری رئیس امور ورزش شرکت نفت و گاز اروندان با ارائه گزارش عملکرد فعالیت‌های انجام شده به بیان نقطه نظرات، چالش‌ها و پیشنهادات  پرداخت.  

در پایان این جلسه بازدید از طرح‌های ورزشی احداث شده از سوی شرکت نفت و گاز اروندان در سنوات گذشته در قالب مسئولیت‌های اجتماعی از جمله استادیوم ۱۵۰۰۰ نفری، استخر و سالن چند منظوره، و بازدید از سالن ورزشی واقع در کمپ مسکونی منطقه عملیاتی دارخوین از دیگر برنامه‌های رییس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت بود.

شایان ذکر است در همین راستا و در جهت هم افزایی شرکت‌های نفت جنوب و افزایش خدمات رفاهی و ورزشی کارکنان شرکت، طی مراسمی قرارداد همکاری مابین شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی حفاری ایران منعقد شده و این تفاهمنامه  توسط ناصر فراهانی سرپرست خدمات و پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان و سید سالار محمدنیا مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی ملی حفاری ایران، به امضا رسید.

طبق این تفاهم نامه لیستی از برنامه‌های مختلف ورزشی این باشگاه جهت بهره مندی کارکنان و خانواده کارکنان شرکت نفت و‌گاز اروندان از این پس در دسترس خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی