تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.

آمریکا، شریک زندگی «پوتین» را تحریم کرد

در فهرست تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه به دلیل تجاوز نظامی مسکو به اوکراین، نام آلینا کابائوا، قهرمان پیشین المپیک در رشته ژیمناستیک و شریک زندگی ۳۹ ساله‌ ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه دیده می‌شود.

کد خبر: ۱۳۴۸۲۵
۰۸:۳۹ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

آمریکا، دوست ۳۹ ساله‌ «پوتین» را تحریم کرد

دیدارنیوز: وزارت خزانه‌داری آمریکا در حالی روز سه‌شنبه دور جدید تحریم‌های این کشور علیه روسیه را اعلام کرد که نام آلینا کابائوا، دوست‌ احتمالی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه نیز در فهرست تحریم‌شدگان دیده می‌شود.

از آلینا کابائوا، قهرمان پیشین المپیک در رشته ژیمناستیک در گزارش رسانه‌ها به عنوان شریک زندگی ولادیمیر پوتین یاد شده است. وزارت خزانه‌داری ایالات متحده اعلام کرده که اعتبار ویزای آلینا کابائوا را به حالت تعلیق درآورده است. دولت آمریکا همچنین محدودیت‌هایی برای این تبعه ۳۹ ساله روسیه در زمینه مالکیت در نظر گرفته است.

بنا به اعلام وزارت خزانه‌داری آمریکا آلینا کابائوا در راس یک شرکت رسانه‌ای روس فعالیت می‌کند که در حال تبلیغ در دفاع از تهاجم نظامی به اوکراین است.

الکسی ناوالنی، مخالف سرشناس ولادیمیر پوتین پیش از این با انتقاد از فعالیت‌های شرکت رسانه‌ای آلینا کابائوا از کشور‌های غربی خواسته بود او را تحریم کنند.

آلینا کابائوا سابقه عضویت در دومای روسیه را نیز دارد. بریتانیا و اتحادیه اروپا پیش از این به ترتیب طی ماه‌های مه و ژوئن تحریم‌هایی را علیه او وضع کرده بودند.

در فهرست تحریم‌شدگان وزارت خزانه‌داری آمریکا نام آندری گوریف، الیگارش سرشناس روس نیز دیده می‌شود. این مرد ثروتمند روس صاحب دومین خانه بزرگ لندن پس از کاخ باکینگهام است. ویلای او در لندن ۲۵ اتاق خواب دارد.

آمریکا پیش از این در ماه آوریل اسامی کاترینا تیخونوا و ماریا ورونتسوا، دو دختر ولادیمیر پوتین را در فهرست تحریم‌شدگان قرار داده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی