تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
سخنگوی کمسیون امنیت ملی مجلس خبر داد

مذاکرات و قرارداد با روسیه؛ نمایندگان از توضیحات «امیرعبداللهیان» درخصوص ۴ سوال قانع نشدند

ابوالفضل عموئی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه پیرامون سوالات مطروح توضیحاتی را ارائه کرد که ۴ سوال از سوی نمایندگان طرح کننده سوال، قانع کننده تشخیص داده نشد.

کد خبر: ۱۳۴۸۱۲
۲۰:۳۴ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

مذاکرات و قرارداد با روسیه؛ نمایندگان از توضیحات «امیرعبداللهیان» درخصوص ۴ سوال قانع نشدند

دیدارنیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی ۱۱ سوال از وزیر امور خارجه در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

ابوالفضل عموئی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، از رسیدگی به ۱۱ سوال نمایندگان از حسین امیر عبدالهیان وزیر امور خارجه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

وی افزود: وزیر امور خارجه پیرامون سوالات مطروح توضیحاتی را ارائه کرد که ۴ سوال از سوی نمایندگان طرح کننده سوال، قانع کننده تشخیص داده نشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: لذا سوالات به جلسه علنی ارجاع شد و طبق آیین نامه داخلی مجلس مسیر ادامه بررسی سوال را در قوه مقننه طی می‌کند.

عمویی ادامه داد: ۷ سوال نمایندگان در ادامه جلسه به بررسی بیشتر و ارائه گزارش‌های تخصصی منوط شد که وزارت خارجه در همکاری با نمایندگان مجلس به آن‌ها می‌پردازد.

نماینده تهران در مجلس در تشریح محور سوالاتی که در جلسه امروز از وزیر امور خارجه مطرح شد، بیان کرد: موانع صادرات اقلام کشاورزی به کشور‌های مختلف، قرارداد در حال بررسی همکاری ایران و روسیه، مباحث مذاکرات هسته‌ای، همکاری‌های ایران و عراق در موضوع اروندرود، نقش وزارت خارجه در مقابله با بحران‎های محیط زیستی مانند گرد و غبار، بحث دیپلماسی اقتصادی در وزارت خارجه و تامین حقآبه ایران از هیرمند از جمله محور‌های سوالات مطروحه از وزیر امور خارجه بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی