تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

اعتراض حزب اتحاد ملت ایران به پخش اعترافات تلویزیونی «رشنو»؛ خشم و نفرت در جامعه!

پس از اقدام نفرت‌انگیز صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در پخش اعترافات سپیده رشنو، اعضای حزب اتحاد ملت ایران اسلامی پیرامون پخش این اعترافات اعتراض کرده و چنین اقداماتی را هم موجب برانگیختن خشم و نفرت در جامعه و رو در رو قرار دادن مردم با یکدیگر دانستند.

کد خبر: ۱۳۴۸۰۲
۱۹:۰۶ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

اعتراض به پخش اعترافات تلویزیونی «رشنو»؛ خشم و نفرت در جامعه!

دیدارنیوز: اعضای حزب اتحاد ملت ایران اسلامی به اتفاق پیرامون پخش اعترافات سپیده رشنو اعتراض کرده و چنین اقداماتی را هم موجب برانگیختن خشم و نفرت در جامعه و رو در رو قرار دادن مردم با یکدیگر و هم ناقض حقوق و کرامت انسانی شهروندان دانستند.

جلسه دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی روز گذشته به ریاست آذر منصوری، دبیرکل حزب تشکیل شد.

طبق گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، آذر منصوری برخورد‌های امنیتی صورت گرفته در هفته‌های اخیر، صدور احکام قضایی علیه برخی فعالین سیاسی و اجتماعی و همچنین ایجاد فضای امنیتی را مخل منافع ملی کشور دانست و گفت: در وضعیتی که شرایط اقتصادی ناشی از تورم مشکلات معیشتی مردم را بیشتر می‌کند و شهروندان به خصوص طبقات کمتر برخوردار را در تنگنا‌های بیشتری قرار می‌دهد، نمی‌دانم این برخورد‌ها قرار است کدامیک از این مشکلات را حل کند؟

در این جلسه با حضور حجتی، وزیر پیشین جهاد کشاورزی که به عنوان میهمان در جلسه حضور داشت، مشکلات بخش کشاورزی و بحران آب و محیط زیست مورد بررسی قرار گرفت که گزارش آن متغاقبا منتشر خواهد شد. همچنین با توجه به سیل روز‌های اخیر و آسیب‌هایی که به همراه داشته مقرر شد از از طرف کمیسیون زیربنایی و محیط زیست ضمن بررسی آن اعلام نظر شود و حزب پیشنهاداتی را برای بهره‌وری بیشتر از این بارش‌ها و نیز کاهش خسارت‌های مالی و جانی شهروندان اعلام کند.

در ادامه، کمیسیون‌های سیاست خارجی و اجتماعی به ترتیب گزارش جلسات خود را به دفتر سیاسی ارائه دادند.

در پایان جلسه، اعضا به اتفاق پیرامون پخش اعترافات سپیده رشنو اعتراض کرده و چنین اقداماتی را هم موجب برانگیختن خشم و نفرت در جامعه و رو در رو قرار دادن مردم با یکدیگر و هم ناقض حقوق و کرامت انسانی شهروندان دانستند.

حزب اتحاد ملت ایران اسلامی ضمن اعتراض به برخورد‌های صورت گرفته از دستگاه‌های اجرایی و به ویژه نیروی انتظامی احترام به قانون و حفظ کرامت انسانی شهروندان علی‌الخصوص زنان و کنار گذاشتن رویکرد‌ها و رفتار‌های قهری را در موضوع پوشش زنان خواستار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی