تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

تبیین اهداف قرارگاه کرامت در نشست با نماینده معزز ولی فقیه در استان خوزستان؛

حسین سلاسل به منظور تبیین اهداف قرارگاه کرامت و معرفی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر با نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز دیدار و گفتگو کرد.

کد خبر: ۱۳۴۷۸۸
۱۷:۲۲ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تبیین اهداف قرارگاه کرامت در نشست با نماینده معزز ولی فقیه در استان خوزستان؛

 

 دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان خوزستان، امروز سه شنبه ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۱ حسین سلاسل مدیر صندوق استان با حضور در مصلی امام خمینی(ره) با سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز به منظور ارائه گزارش عملکرد و معرفی خدمات صندوق دیدار و گفتگو کرد. 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان، ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: با توجه به حمایت دولت از روستاییان و اختصاص سهمیه ۲۵ هزار نفری به استان خوزستان در تلاش هستیم تا هیچ روستایی در استان بدون بیمه اجتماعی نباشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز نیز با استقبال از خدمات صندوق گفت: از همه ظرفیت های در اختیار استفاده می کنیم تا پوشش بیمه اجتماعی در بین روستاییان استان افزایش یابد‌.

برچسب ها: بیمه روستایی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی