تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

تبیین اهداف قرارگاه کرامت در نشست با نماینده معزز ولی فقیه در استان خوزستان؛

حسین سلاسل به منظور تبیین اهداف قرارگاه کرامت و معرفی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر با نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز دیدار و گفتگو کرد.

کد خبر: ۱۳۴۷۸۸
۱۷:۲۲ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تبیین اهداف قرارگاه کرامت در نشست با نماینده معزز ولی فقیه در استان خوزستان؛

 

 دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان خوزستان، امروز سه شنبه ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۱ حسین سلاسل مدیر صندوق استان با حضور در مصلی امام خمینی(ره) با سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز به منظور ارائه گزارش عملکرد و معرفی خدمات صندوق دیدار و گفتگو کرد. 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان، ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: با توجه به حمایت دولت از روستاییان و اختصاص سهمیه ۲۵ هزار نفری به استان خوزستان در تلاش هستیم تا هیچ روستایی در استان بدون بیمه اجتماعی نباشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز نیز با استقبال از خدمات صندوق گفت: از همه ظرفیت های در اختیار استفاده می کنیم تا پوشش بیمه اجتماعی در بین روستاییان استان افزایش یابد‌.

برچسب ها: بیمه روستایی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی