تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

رشد ۲ هزار واحدی شاخص «بورس»

در بازار سرمایه امروز (سه شنبه) بیش از ۳ میلیارد و ۶۱۵ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲ هزار و ۱۶۵ میلیارد تومان در بیش از ۲۲۱ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۲ هزار و ۴۱۲ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۳۰ هزار و ۱۷ واحد قرار گرفت.

کد خبر: ۱۳۴۷۶۲
۱۳:۰۰ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

رشد ۲ هزار واحدی شاخص «بورس»

دیدارنیوز: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲هزار واحدی روبه‌رو شد.

در جریان دادوستد‌های امروز بازار سرمایه بیش از ۳ میلیارد و ۶۱۵ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲ هزار و ۱۶۵ میلیارد تومان در بیش از ۲۲۱ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۲ هزار و ۴۱۲ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۳۰ هزار و ۱۷ واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد‌های معاملاتی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، توسعه معادن و فلزات و سرمایه‌گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین شد و در مقابل شرکت‌های بانک پارسیان، گروه دارویی برکت و معدنی و صنعتی گل گهر با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۶۰۳ میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان در ۱۳۲ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۴ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۷۶۲ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نماد‌های معاملاتی پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت شیراز و بیمه پاسارگاد شد و در مقابل شرکت‌های صنعتی مینو، فرابورس ایران و تولید نیروی برق دماوند بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی