تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

موسوی: آقای تاج، اجازه دهید خون تازه بیاید!

سید نظام موسوی، نماینده تهران در مطلبی خطاب به رئیس سابق فدراسیون فوتبال نوشت: ‏جناب تاج! دوست قدیمی! هر چه خواستید خدمت کنید، کردید. اجازه دهید خون تازه‌ای در رگ‌های فوتبال ایران جاری شود.

کد خبر: ۱۳۴۷۵۴
۱۱:۴۱ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

موسوی: آقای تاج، اجازه دهید خون تازه بیاید!

دیدارنیوز: یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خطاب به تاج کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال گفت: آقای تاج هر چه خواستید خدمت کنید، کردید. اجازه دهید خون تازه‌ای در رگ‌های فوتبال ایران جاری شود.

سید نظام موسوی نماینده تهران در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«نمی دانم کمیته بدوی برای تایید آقای تاج جهت نامزدی فدراسیون فوتبال از چه مراجعی استعلام گرفته، اما جهت اطلاع عرض می‌کنم "پرونده ویلموتس" در کمیسیون اصل۹۰ مجلس مفتوح است.

‏جناب تاج! دوست قدیمی!

‏هر چه خواستید خدمت کنید، کردید. اجازه دهید خون تازه‌ای در رگ‌های فوتبال ایران جاری شود.»

چند روز پیش حکم نهایی پرونده مارک ویلموتس از سوی دادگاه داوری ورزش (CAS) اعلام شد و فدراسیون فوتبال با نصف شدن رای اولیه، به سه میلیون و ۳۲۵ هزار یورو محکوم شد. به این مبلغ به ازای هر سال تاخیر پنج درصد سود اضافه خواهد شد.

همچنین اخیرا مهدی تاج، رییس سابق فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات ریاست این فدراسیون در هشتم شهریور، نامزد شد. موضوعی که ابهامات و سوالات بسیاری را به وجود آورده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی