تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

برق ۹۹ درصد از مشترکان برق خوزستان به حالت عادی برگشت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: فعال شدن پدیده مونسون در عصر شنبه در خوزستان که بارش شدید، توفان و بروز گرد و غبار را در پی داشت، خساراتی به شبکه برق شهرستان‌های استان به ویژه روستاها وارد شد که تا ساعات اولیه بامداد امروز برق حدود ۹۹ درصد شبکه به حالت عادی برگشت.

کد خبر: ۱۳۴۶۴۴
۲۰:۳۶ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

برق ۹۹ درصد از مشترکان برق خوزستان به حالت عادی برگشت

 

دیدارنیوز: علی خدری بیان کرد: براثر بارندگی و تندباد تعدادی فیدر در خوزستان از مدار خارج شد و چندین پایه برق سقوط کرد که با تلاش تیم‌های عملیاتی برق روستاهای ایذه، باغملک، رامشیر، هفتگل، بهبهان، آغاجاری، رامهرمز، بندر امام (ره)، شادگان، زیدون، دارخوین، چمران و گتوند به حالت عادی برگشت و وارد مدار شد.

 

وی افزود: هم اکنون برق تعدادی از روستاهای بندر امام خمینی (ره) منصوره شادگان، رامشیر و رامهرمز به دلیل سقوط دکل‌ها و سرقت نبشی دکل‌ها قطع است که ماموران عملیاتی شرکت در حال تلاش برای رفع مشکل هستند. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان ادامه داد: پیش از وقوع پدیده مونسون، اطلاع رسانی به مشترکان از طریق سامانه شرکت و رسانه ها در خصوص قطعی احتمالی و خارج شدن فیدرها از مدار انجام شد، تا هم استانی ها برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل برقی خود اقدام کنند. 

وی بیان کرد: در زمان وقوع سامانه بارشی، به سوالات و درخواست هشت هزار و ۸۹۳ تماس دریافتی از مشترکان برق پاسخ داده شد. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: هم اکنون چندین گروه عملیاتی شامل سیمبانان، کارکنان بهره برداری، کارشناسان ستادی شهرستان‌ها و حوزه‌های اتفاقات برق در خوزستان به تعداد ۹۴۶ نفر و ۲۷۴ خودرو به صورت آماده باش کامل هستند .

 اداره کل مدیریت بحران خوزستان، پیش از این نسبت به نفوذ توده موسمی مونسون هند هشدار سطح قرمز صادر کرد.

از عصر شنبه برخی مناطق خوزستان از جمله ایذه، باغملک و بهبهان شاهد سیلاب، رعد و برق، توفان و گردو غبار بود. سه نفر در هفتکل و باغملک و رامشیر نیز بر اثر صاعقه جان خود را از دست دادند.

مونسون‌ها نسیم‌های دریایی شدید هستند که به ویژه در آسیای جنوبی و بخش‌هایی از آفریقا دیده می‌شوند و تقریبا ۶ ماه از سال را از جانب شمال شرقی و ۶ ماه دیگر را از جنوب غربی می‌وزند.


منبع: ایرنا
برچسب ها: خوزستان برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی